РАЗКРИТИЕ: Левски иска Ел Джемили без пари

РАЗКРИТИЕ: Левски иска Ел Джемили без пари

„Сините“ очакват юношата на Еспаньол до петък

Левски се опитва да привлече 20-годишното крило Джавад Ел Джемили без да плаща трансферна сума на кипърския Акритас.

Юношата на Еспаньол има договор с клуба до май тази година, но сините в момента преговарят за играча, който да премине като свободен агент на „Герена“, като тимът от Острова на Афродита ще си запази процент от бъдещата му продажба.

Това е основната цел на Левски, но може да се наложи и да бъде платена минимална трансферна сума в размер на 50 000 евро. Столичани са склонни да изпълнят и този вариант, но ще се опитат да постигнат първата си задача.

Джавад Ел Джемали бе изваден от групата на Акритас за гостуването на АПОЕЛ Никозия, което е знак за негов трансфер в Левски. Очакванията са, че крилото ще пристигне на лагера на сините в Дубай до петък. 

20-годишният футболист е юноша на Еспаньол, след което преминава в школата на каталунския Дамм.

От този клуб той отива със свободен трансфер в кипърския Акритас през септември 2021 година. През този сезон е бил на терена в 15 двубоя, в които е реализирал две попадения. Той може да действа като дясно и ляво крило, както и в ролята на атакуващ халф.

Спартак Варна подкрепи Лудогорец и Ботев Пловдив

Ръководството на Спартак Варна подкрепи призива на Лудогорец и Ботев Пловдив за съвместна среща между елитните клубове, БФС и Лигата

Миланов: Левски сега няма нищо общо с този, в който бях аз

Националът Георги Миланов разказа за футбола в Румъния, коментира представянето на българския национален отбор, както и играта и шансовете за титла на Левски.

Салах изравни постижение на Дидие Дрогба

С гол от дузпа при победата на Египет с 1:0 над Южна Африка на Купата на африканските нации, Мохамед Салах се изкачи на четвърто място сред африканските играчи с най-много отбелязани голове за националния отбор

Шалке 04 иска да купи Янис Карабельов

Българският халф Янис Карабельов може да осъществи сензационен трансфер

Тунизийски клуб продължава да иска Сангаре

Тунизийският Есперанс не се е отказал от намерението си да привлече нападателя на Левски Мустафа Сангаре, твърдят едновременно няколко местни издания, цитирани от "Мач Телеграф"

Следващият нов в ЦСКА се очаква в първите дни на 2026 година

Бразилското крило Лео Перейра може да се смята за сигурно ново попълнение на ЦСКА