Тотнъм с класика над Престън за ФА Къп, вече е на 1/8-финал (ВИДЕО)

Тотнъм с класика над Престън за ФА Къп, вече е на 1/8-финал (ВИДЕО)

Спърс стигна до класически успех при визитата си

Тотнъм спечели с 3:0 като гост двубоя си срещу Престън за ФА Къп. Два гола за "шпорите" отбеляза Хюн-Мин Сон, а в последните минути на срещата се разписа и новото попълнение - Данжума. Така Тотнъм продължава към осминафиналите на турнира.

Всички попадения в срещата паднаха през второто полувреме. Хюн-Мин Сон откри резултата в 50-ата минута след пас на Танганга.

Отново Сон се разписа в 69-ата минута, за да удвои преднината на "шпорите". Този път асистенцията бе дело на Иван Перишич.

Новото попълнение на лондончани - Арнаут Данжума, се разписа в 87-ата минута, 15 минути, след като се появи в игра от резервната скамейка. Нидерландецът записа първи минути с екипа на Тотнъм и първи гол, след като пристигна от Виляреал.

Галатасарай привлече руски национал от Локомотив Москва

Турският футболен клуб Галатасарай привлече офанзивния халф Алексей Батраков от Локомотив Москва с трансфер на стойност 25 милиона евро, съобщава агенция Ройтерс.

ОБЗОР: Лех (Познан) писа “седмица” на швейцарския шампион (ВИДЕО)

Повечето фаворити спечелиха своите мачове

ОБЗОР: Екзекуторът на Лудогорец взе равен на Аталанта в Италия (ВИДЕО)

Вижте всички останали резултати от плейофния кръг в Лига на конференциите

Цървена звезда с класика над Виктория (Пилзен)(ВИДЕО)

Кристиян Балов остана извън групата на “звездашите”

Ференцварош вгорчи евродебюта на Салах за Трабзонспор (ВИДЕО)

Унгарците си тръгнаха с победата от Турция

След отпадането от Левски: Кайрат претърпя нов крах в Европа (ВИДЕО)

Казахстанците загубиха звучно у дома от Андерлехт