Бразилец идва в Берое

Бразилец идва в Берое

Вижте подробности

Густаво Каскардо ще бъде новият десен халф-бек на Берое. 25-годишният футболист до часове трябва да се присъедини към отбора, ръководен от Николай Киров, пише "Дспорт".

Каскардо преминава в Берое като свободен агент. Бразилецът, който е с италиански паспорт вече е уредил документално всичко, за да пътува за България в следващите часове.

За последно Каскардо е играл в третодивизионния бразилски Конфианса.Кариерата му стартира в академиите на Португеза и Атлетико Паранаензе. Първият му професионален договор е с Португеза през 2015 година.

От 2016 до 2020 година е част от Атлетико Паранаензе, като е преотстъпван в португалския Витория Сетубал и словашкия Сеница. През 2020/21 е част от тима на Ботафого.

Берое ще се опита максимално бързо да оправи документите на Каскардо, тъй като в момента Николай Киров може да разчита единствено на Спас Георгиев в ролята на десен халфбек.

Челси разби Уулвс и излезе втори в Англия (ВИДЕО)

"Сините" вкараха три гола на противника през второто полувреме

Шопов и Осиек записаха загуба от лидера в Хърватия Хайдук и са на дъното (ВИДЕО)

Отборът на българина отстъпи с 0:2

Двама халфове се завръщат в групата на Славия за домакинството на Монтана

Кристиян Стоянов и Исак Соле са на линия

Атлетико (Мадрид) се изравни с Барса след четвърта поредна победа (ВИДЕО)

"Дюшекчиите" надвиха без особено големи трудности гостуващия Леванте

Ето как ЦСКА отпразнува успеха над Левски (ВИДЕО)

След успеха в съблекалнята на „червените“ имаше много настроение

Сагерас след загубата: Не си вкарахме чистите ситуации, момчетата се раздадоха

Треньорът на Берое не бе разочарован от видяното срещу Локо (Пловдив)

Косич: Берое ни затрудни, създаде ни сериозни проблеми днес

"Седмицата бе трудна за нас", отсече треньорът на Локо (Пловдив)

Атлетиката си избра ново ръководство без Ивет Лалова

Общото събрание на Българската федерация по лека атлетика избра нов Управителен съвет.

Боримиров: Съживяваме мъртъвци

Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров бе видимо ядосан след поражението с 0:1 от ЦСКА, което прекъсна серията на „сините“ от шест последователни победи във всички турнири.