Ливърпул ще "възкръсне" срещу Уулвс

Ливърпул ще "възкръсне" срещу Уулвс

Вижте подробности

Ливърпул ще "възкръсне" във Висшата лига на Англия и ще запише първа победа за първенство през 2023 година при гостуването на Уулвърхямптън. Така поне смята букмейкърът Efbet, който приема залози за "двойка" при коефициент 1,94. Равенството е оценено с 3,90, а евентуална победа на домакините с 4,10.

Мачът Уулвс - Ливърпул е утре от 17,00 часа българско време. До момента "червените" записаха две загуби и едно равенство във Висшата лига от началото на годината.

Компани не е доволен от съдията срещу Унион

Треньорът на Байерн Мюнхен Венсан Компани коментира победата с 3:2 над Унион Берлин от осминафиналите за Купата на Германия

Мбапе вече е пети по голове за 21-ви век

Нападателят на Реал Мадрид Килиан Мбапе се изкачи на пето място в класацията по брой голове, отбелязани за една календарна година през 21-и век

Испанските клубове на Любо Пенев събират 300 000 евро

Испанските отбори, в които е играл и е оставил сериозна следа Любослав Пенев - Атлетико Мадрид, Валенсия, Селта Виго и Компостела, са се заели със задачата да съберат 300 хиляди евро, колкото струва сложната операция на бившия нападател на националния отбор заради рак на бъбреците, пише изданието ABC.

Ливърпул не стигна до победата и срещу Съндърланд (ВИДЕО)

Флориан Вирц с дебютен гол за “мърсисайдци”

Лийдс и Груев нанесоха болезнена загуба на Челси (ВИДЕО)

Българският национал влезе от пейката и помогна за ценната победа

Арсенал спря Игор Тиаго и би Брентфорд (ВИДЕО)

"Артилеристите" отново на 5 точки пред Сити

Обратно на победния път: Реал Мадрид с класика в Билбао (ВИДЕО)

Нови два гола на Килиан Мбапе вдъхновиха тима за успех

Наполи оцеля в “рулетката” на дузпите срещу Каляри (ВИДЕО)

Български талант остана резерва за гостите

Станимир Стоилов и Гьозтепе отпаднаха за Купата на Турция (ВИДЕО)

Третодивизионен тим шокира 4-тия в турската СуперЛига