РАЗКРИТИЕ: Етър ще спечели дербито във Втора лига

РАЗКРИТИЕ: Етър ще спечели дербито във Втора лига

Вижте подробности

Етър ще победи Монтана като домакин в голямото дерби от първия пролетен кръг във Втора лига. Така поне смята букмейкърът Efbet, който приема залози за "единица" при коефициент 1,65. Равенството на "Ивайло" е оценено с 3,50, а евентуален успех на гостите с 4,30.

Мачът Етър - Монтана е на 14 февруари от 17,30 часа. В момента тимът от Велико Търново заема трето място в класирането с актив от 30 точки, колкото има и вторият Крумовград. Двата тима на практика са водачи, защото лидерът във Втора лига ЦСКА 1948 2 (35 точки) няма право на промоция в елита. Монтана е на седма позиция с 25.

Вихрен (Сандански) се подсили с двама и се раздели с осмина

Към отбора на Борислав Кьосев се присъединиха Марио Ивов от Пирин и Александър Бастунов от Спортист (Своге)

Четирима нови в Беласица

Беласица подписа с четирима нови футболисти, обявиха от клуба

Хебър загуби от Лудогорец II последната среща за годината във Втора лига

Вижте крайното класиране след полусезона

Ще има структурни промени в Дунав

Административна и структурна реформа в Сдружението Футболен клуб Дунав от Русе ще бъде обсъдена по време на Общото му събрание, което е насрочено за 17 декември, съобщи председателят на Управителния му съвет Диян Димов

Етър със силни контроли през зимата

"Болярите" срещат Черно море и Локомотив (Пд)

Етър се разделя с петима

Ръководството на втородивизионния Етър (Велико Търново) постигна споразумение по взаимно съгласие с Петър Караангелов, Димитър Илиев, Васил Василев, Кръстьо Банев и Кристиян Вълков за прекратяване на техните трудови правоотношения с футболния клуб.

Севлиево с първи зимен трансфер, взе юноша на Лудогорец

Преслав Антонов парафира с новака във Втора лига

Сериозна чистка в тим от Втора лига

Своге обяви раздяла с осем

Дунав гостува в Букурещ през зимата

"Драконите" срещат тимове от Първа и Втора лига