Фламенго спечели малкия финал на Световното клубно първенство (ВИДЕО)

Габриел Барбоса наниза два гола

Фламенго спечели малкия финал на Световното клубно първенство в Мароко след драматична победа с 4:2 над Ал Ахли.

На полуфиналите Фламенго отстъпи с 2:3 от Ал-Хилал, а Ал-Ахли беше разгромен с 4:1 от Реал Мадрид. Габриел Барбоса, известен като Габигол, изведе бразилците напред от наказателен удар в 11-тата минута, но в 38-ата Ахмед Хамди изравни.

Африканците започнаха по-силно втората част и спечелиха дузпа в 58-ата, която обаче Али Маалул не успя да реализира, след като вратарят Сантос я спаси. Две минути по-късно Ал Ахли все пак излезе напред, като пак точен беше Хамди.

В 69-ата съдията даде втора дузпа за Фламенго, но след преразглеждане я отмени, тъй като нарушението се оказа извън наказателното поле. Направилият фала Абделфатах обаче беше изгонен с директен червен картон. Това улесни южноамериканците, които осъществиха обрата. Педро изравни в 77-ата, а в 84-ата Габигол реализира за 3:2 от поредната дузпа в срещата. В началото на добавеното време Педро реши всичко с попадение за 4:2.

В Иран: Връщат забраната за жени на стадионите

Карлос Тевес приет по спешност в болница

Треньорът на Индепендиенте рязко се е почувствал зле

Суперкласико: Бока обърна Ривър до 3:2 (ВИДЕО)

Лудо дерби, VAR и пълен стадион в четвъртфинал за Купата

В САЩ: Меси с 2 гола и асистенция, Интер бие с 3:1 (ВИДЕО)

РБ Залцбург изненадващо влезе в отбрания лист

Ал Хилал най-накрая загуби след 34 поредни победи (ВИДЕО)

Те загубиха с 2:4 от Ал Аинв първия полуфинален мач в азиатската Шампионска лига

На 58 години: Ромарио се върна във футбола