Левски си връща Гордан Люцканов от италианския Аверса

Левски си връща Гордан Люцканов от италианския Аверса

От волейболния шампион Левски обявиха първото си ново попълнение за новия сезон.

След раздялата с топреализатора Венислав Атнов, чужденците Ливан Осория и Юлиус Фиркал и предстоящия трансфер на Владимир Гърков, от клуба обявиха, че при "сините" се завръща Гордан Люцканов.

"Посрещачът пристига при нас след силен сезон в италианската втора лига. Неговият Еволюшън Грийн Аверса игра полуфинал за Купата в Серия А2. Гордан е част от "синия" клуб от 2016 година, а през сезон 2020/21 помага за спечелването на бронзовите медали от шампионата.

"Клубът винаги е бил в сърцето ми, тук съм израснал и съм се развил като личност и състезател. Левски винаги е бил един от водещите отбори в България и в последните години го доказва. След като говорих с Владимир Николов, че обмислям да се върна в България и разбрах, че има интерес към мен, нямах никакво колебание, че това е правилното място за мен и се съгласих мигновено. Много съм щастлив, че отново ще бъда част от отбора.", сподели Люцканов.

Добре дошъл и успех, Гордан!", написаха "сините" на официалния си сайт. 

Любо Ганев: Доволен съм от представянето на отбора

Президентът на Българска федерация по волейбол (БФВ) Любомир Ганев направи равносметка на представянето на националния отбор по време на мачовете в Бургас.

Любо Ганев: Няма как да не съм доволен от момчетата, целта е постигната

Президентът на БФ по волейбол коментира представянето на националния тим

Украйна надви България с 3:1 гейма в последния мач в Бургас (ВИДЕО)

Националите ни спечелиха първата част, но допуснаха обрат

Алекс Николов към Мони: Оправяй се бързо, трябваш ми!

Волейнационалът Александър Николов написа послание към брат си Симеон, който по време на мача с Турция в Бургас се контузи

Волейболна легенда: Атмосферата в "Арена Бургас" е идеална

„Националите показват, че могат да влязат в осмицата“, смята Димитър Златанов

Обявиха състоянието на Симеон Николов

Аут е за две седмици

Симеон Николов няма фрактура

Волейболистът ще отсъства 2-3 седмици, под въпрос е за турнира в Полша

България срещу Украйна в последния си мач в Бургас

Стоил Палев сменя контузилия се Симеон Николов

Бленджини: Направихме прекалено много леки грешки

"Не можахме да поставим под напрежение съперника", обяви волейболният ни селекционер