Нагелсман се размина с глоба за неспортсменско поведение

Нагелсман се размина с глоба за неспортсменско поведение

Треньорът ще води Байерн във ключовия мач с Унион през уикенда

Старши треньорът на Байерн Мюнхен Юлиан Нагелсман ще води от пейката своя отбор в неделното дерби в Бундеслигата срещу Унион Берлин.

Специалистът се размина само с глоба от 50 000 евро за обидните реплики към реферите в  последния мач на баварците, съобщи ДПА.

Нагелсман беше ядосан на съдиите заради ранен червен картон на защитника Дайо Упамекано при поражението на Байерн с 2:3 от Борусия Мьонхенгладбах в събота.

Германският футболен съюз реши да санкционира само с глоба Нагелсман, тъй като треньорът няма предишни провинения, извини се за неспортсменския си подбор на думи, а поднесе и писмени извинения до федерацията.

Десеткратният действащ шампион Байерн е в челото на класирането с равни точки с Борусия Дортмунд и Унион.

Гол във вратата на Лудогорец избран за №1 в Лига Европа

УЕФА официално оповести индивидуалните отличия за изминалия сезон в Лига Европа, а за най-красиво попадение в турнира беше избран голът на Йонес Ел-Абделауи от Селта Виго срещу Лудогорец.

Брюж стана шампион на Белгия за 20-и път

Тимът на Брюж стана шампион по футбол на Белгия в четвъртък вечерта за 20-и път в историята си и за пети път в последните седем години, след като направи равенство при гостуването си на Мехелен.

Волфсбург и Падерборн не се победиха в първия плейоф за Бундеслигата (ВИДЕО)

Гостите от Втора Бундеслига завършиха мача с човек по-малко

Дембеле гарантира, че ще играе във финала на Шампионската лига

Нападателят на ПСЖ с обещание

Ливърпул вече умува за заместник на Слот

Фаворит е треньорът на Борнемут

Морган Роджърс е футболист номер 1 на сезона в Лига Европа

Играч на Фрайбург беше определен за откритието на турнира