Фюри с нова оферта към Усик за боя на 29 април

Фюри с нова оферта към Усик за боя на 29 април

Вижте подробности

Тайсън Фюри е готов да предложи на Олександър Усик само 30 процента от общата сума за безспорната им битка за световната титла в тежка категория. Украинецът настоява за равномерно разделяне, преди промоутърът му да разкрие, че е готов да вземе по-нисък процент. Но исканията на Фюри едва ли ще бъдат изпълнени, оставяйки битката, която беше насрочена за 29 април на Уембли, в сериозна опасност.

„Виждам всички тези разговори за боксови битки, те искат 50 процента, Тайсън е алчен... но от мястото, където стоя, Усик, ти и твоят отбор струвате 30 процента. Или приемате, или се откажете и ако не искате, отидете и се бийте с Даниел Дюбоа за няколко милиона долара“, написа Тайсън Фюри в Инстаграм. Той допълни:

„Ако искате истински пари, елате и се бийте с Циганския цар, но какво ще кажа, за всеки ден от днес, в който се мотате и отлагате, ще приспадам по един процент от 30-те процента. Ако не искаш, бий се с Дюбоа за 2 милиона долара. Тик-так, тик-так..."

Изпращаме Боян Радев в понеделник на Националния стадион

Легендарният борец си отиде в четвъртък на 83-годишна възраст

Джейк Пол: Ще се върна и ще продължа да побеждавам

Американецът си тръгна нокаутиран и с две фрактури след битката с Джошуа

Джейк Пол е с две фрактури на брадата след мача с Антъни Джошуа

Американският инфлуенсър Джейк Пол е с две фрактури на брадата след мача си с британеца Антъни Джошуа.

Антъни Джошуа отказа Джейк Пол с нокаут в Маями (ВИДЕО)

След успеха Джошуа потвърди намерението си за мегасблъсък с Фюри

Джошуа: Молете се за Пол, ще има нужда

Бившият двукратен световен шампион в тежка категория Антъни Джошуа не оставя съмнения, че ще доминира в дългоочаквания и силно критикуван професионален двубой срещу Джейк Пол

Световен шампион не отписва Джейк Пол срещу Джошуа

Сензационна прогноза разтърси боксовия свят преди сблъсъка между Джейк Пол и Антъни Джошуа в Маями

Хърн: Загуба от Джейк Пол е равна на унижение за Джошуа

Боксовата битка в тежка категория е в събота

Световен шампион по бокс прекратява кариерата си

Световният шампион във версиите Световната боксова асоциация (WBA), Световната боксова организация (WBO) и Международната боксова федерация (IBF) в суперсредна категория Терънс Крауфорд (САЩ) обяви, че прекратява кариерата си.

Мани Пакиао: Имам планирани няколко битки за догодина

Пакиао има рекорд от 62 победи