Херо: Имахме своите шансове срещу ЦСКА

Херо: Имахме своите шансове срещу ЦСКА

Треньорът на Спартак (Варна) не бе недоволен от играта, но остана разочарован от резултата

Треньорът на Спартак Варна - Димитър Димитров, говори след загубата с 0:1 от ЦСКА на "Българска армия". Херо отчете, че отборът му в големи период от мача не е бил по-слабия отбор, но не е успял да реализира своите шансове. 

"Не успяваме да реализираме усилията на целия отбор. Имаше ситуации, имаше моменти. Започнахме неуверено, но след това изравихме резултата и имахме своите шансове", започна Димитров.

"Ще работим повече, с повече увереност ще започнем да вкарваме. В дълги периоди не бяхме по-слабия отбор, дори напротив. В доста от мачовете не заслужавахме да загубим, но липсата на гол ни тежи", каза още той. 

"Има го напрежението. С това изоставане напрежението го има. Това са момчетата, вярвам в тях и ще се борим докрай", заяви Димитров. 

Славия гази с 4:0 в Турция

"Белите" реализираха три гола във вратата на руския втородивизионен отбор преди почивката

Янев: Головете за ЦСКА ще дойдат

„Важно е да подготвим отбора за мачовете от първенството, а не за контролите“

Ботев (Пловдив) започна с победа спарингите в Турция

„Жълто-черните“ с 1:0 над косовския Дреница

Локомотив (София) с първа победа в контролите

„Червено-черните“ надвиха Железиарне (Подбрезова) с 1:0 в третата си проверка

Левски надигра, но не победи поляци в Белек (ВИДЕО)

„Сините“ с ново 0:0, този път срещу Заглембе Любин

Радослав Гидженов и Владимир Вълков изнесоха лекция на ученици

Съдийската комисия на Зоналния съвет на БФС – Пловдив организира среща с ученици от Спортно училище „Васил Левски“ – Пловдив като част от кампанията за набиране на нови футболни съдии и популяризиране на Правилата на футболната игра