Черно море ще удари Хебър в дебюта на Любо Пенев

Черно море ще удари Хебър в дебюта на Любо Пенев

Вижте подробности

Черно море ще победи Хебър като гост в следващия си мач от Efbet лига, въпреки назначението на Любо Пенев. така поне смята букмейкърът Efbet, който приема залози за "двойка" при коефициент 1,85. Равенството в Пазарджик е оценено с 3,65, а евентуален успех на домакините с 4,00.

Мачът е на 9 април от 15,15 часа и е възлов и за двата отбора. В момента Черно море са намира на шесто място в класирането с актив от 39 точки, с една повече от Славия. Хебър е на 15-а позиция с 16 точки и е сериозно застрашен от изпадане във Втора лига.

ФИФА и БФС обсъдиха развитието на аматьорския футбол в България

В периода 25–26 юни в efbet Националната футболна база се проведоха работни срещи между представители на ФИФА и Българския футболен съюз, посветени на анализа и развитието на средата за аматьорския футбол в България

Спартак (Вн) и ЦСКА 1948 дават старта на efbet Лига

Първият мач за сезона е на 17 юли от 19,00 часа

Левски обяви свободен вход за контролата с Ботев (Пд)

Левски обявиха, че входът за феновете за третата предсезенна контрола на тима срещу Ботев (Враца) ще бъде свободен.

Мило Борисов: Офертата на Palms Bet напълно съответства на очакванията на клуба

Офертата към Левски бе внесена в навечерието на личен празник на Мило Борисов, който днес празнува рождения си ден

Ботев (Пловдив) би Арда в контрола

Ботев (Пловдив) победи Арда с 2:1 в контролна среща, играна на комплекс “Никола Щерев - Старика” в Коматево.

Финална фаза за стадион "Българска армия" (ВИДЕО)

ЦСКА е все по-близо до момента, в който ще разполага с най-модерния футболен стадион в България и едно от най-впечатляващите спортни съоръжения в Източна Европа.