Нов удар за Кръстаич: Недялков не тренира преди Черна гора

Нов удар за Кръстаич: Недялков не тренира преди Черна гора

Защитникът на Лудогорец е под въпрос за мача

Защитникът на Лудогорец Антон Недялков не тренира днес с българския национален отбор в последното занимание преди мача с Черна гора.

Недялков беше и единственият футболист в групата на селекционера Младен Кърстаич, който не се появи на базата "Гнездо на орли".

Той се готви индивидуално, тъй като има възпаление на костта на петата и целта е да се свали максимално инфекцията.

29-годишният ляв бранител сам е изявил желание да се форсира лечението му, но за момента няма категоричен отговор до каква степен ще бъде възстановен.

Самият селекционер Кърстаич е заявил пред помощниците си, че шансовете на Недялков да се върне в състава за мача с Унгария са 50 на 50.

Иначе отборът направи занимание днес на базата "Гнездо на орли" в отлично настроение.

Тя беше отворена за медиите в първите 15 минути, а почти всички футболисти демонстрираха позитивизъм и мотивация за победа.

Локомотив (София) подкрепи Спас Делев

„На 36 години Спас Делев може би е по-добър от всякога“, пишат от клуба

8888.bg и „Феникс на доброто“ с коледен жест към децата от ЦНСТ и ДСХ „Сем. д-р Калинкови“ – Самоков

Дарението включва основни храни от първа необходимост, подбрани с грижа за ежедневните нужди на децата

Добруджа остана без треньор в последния ден на 2025 година

Новакът в efbet Лига Добруджа официално се раздели по взаимно съгласие със старши треньора Атанас Атанасов.

Феновете на Левски избраха шедьовър на Майкон за гол на годината (ВИДЕО)

Вижте го на видеото

Лудогорец картотекира Дуа за Лига Европа

Лудогорец ще направи поне една промяна в картотеките на УЕФА за участието в Лига Европа.

Агентът на Марин Петков бил в София

Агентът на Марин Петков - Едуардо Мариньо, е бил наскоро в София. Мениджърът е провел среща с играча.