Детски футболен турнир във "Връбница" по случай 1 юни

Детски футболен турнир във "Връбница" по случай 1 юни

Всички участници в турнира получиха лакомства с пожелание за здраве, много спортни успехи и хубаво лято

С Детски футболен турнир завърши отбелязването на Международния ден на детето в район "Връбница". Събитието се проведе на стадион "Единство" в кв.Обеля с участието на отборите на 140 СУ "Иван Богоров", 40 СУ "Луи Пастьор", ФК Житен, ФК Победа и отбора на домакините от ФК Обеля.
Всички участници в турнира получиха лакомства с пожелание за здраве, много спортни успехи и хубаво лято, написа в социалните мрежи кметът на район "Връбница" Младен Младенов. 
Гьоко обясни защо напуска Спартак (Вн)

Бившият треньор на Спартак (Варна) излезе с официално обръщение към феновете

Посланието на феновете на Левски към Любо Пенев обиколи света

Посланието на феновете на Левски към наставника на Локомотив София Любослав Пенев трогна социалните мрежи.

Цветомир Найденов: В ЦСКА 1948 няма резерви

Спонсорът на ЦСКА 1948 - Цветомир Найденов, излезе с коментар по повод снощната домакинска победа с 2:1 над Ботев (Враца).

Скандал! Скриха контрола на Спартак (Пд)

Раководството на клуба не позволи на онлайн телевизия да излъчи срещата със Загорец (Нова Загора)

Цветомир Найденов: Аз съм топ треньор

Спонсорът на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов излезе с публикация във "Фейсбук", след като "червените" от  победиха Ботев (Враца) с 2:1

Кюстендилеца преди реванша с Карабах: Пълен стадион и ги пращаме да спят!

Лидерът на Сектор Г - Иван Велчев, публикува кратък пост след нулевото равенство между Карабах и ЦСКА в Баку снощи