Наполи хареса нападател на Арсенал

Наполи хареса нападател на Арсенал

През този сезон Флориан Балогун игра под наем в Реймс

Наполи ще се бори това лято за подписа на нападателя на Арсенал – Флориан Балогун, който игра под наем в Реймс този сезон. Според The Mirror клубът ще се състезава за 21-годишния футболист с Милан. Шампионът на Италия търси нов нападател, тъй като се очаква да загуби Виктор Осимен това лято.

През този сезон Балогун има 38 мача за Реймс във всички турнири, като отбеляза 21 гола и направи 3 асистенции. Цената му според портала Trasnfermarkt е 25 милиона евро.

Атлетико разгроми Барселона за само едно полувреме (ВИДЕО)

“Дюшекчиите” спечелиха с 4:0 първата полуфинална среща за Купата на краля

Игор Тиаго и Брентфорд спънаха Арсенал в същински трилър (ВИДЕО)

Бившият нападател на Лудогорец имаше на два пъти шанс да донесе дори победата за “пчеличките”

Босът на Севиля не иска Рамос обратно в клуба

Хосе Мария дел Нидо Караско, президентът на Севиля, разтърси футболната общественост с разкрития за актуалното състояние на клуба

ФИФА забрани на Атлетик Билбао да прави трансфери

ФИФА включи Атлетик Билбао в „Списъка със забрани за регистрации на нови футболисти“ – дигиталната платформа на световната централа, която предоставя информация за клубове със забрана да картотекират нови играчи

Ван Дайк постави целта пред Ливърпул във Висшата лига

Капитанът на “червените” призова за постоянство в остатъка от сезона

Арда Гюлер даде отговор за скандалното разкритие около него

“С тъга прочетох…”, започва написаното от полузащитника на Реал Мадрид