Български бадминтонист с бронз от турнир в Германия

Български бадминтонист с бронз от турнир в Германия

Димитър Янакиев отпадна на полуфинал в Бон

Националът Димитър Янакиев спечели бронзов медал на международния турнир по бадминтон в германския град Бон.

В спор за място на финала поставеният под номер 8 българин загуби от четвъртия в схемата Куан Лин Ко (Тайван) в оспорван мач с 21:18, 17:21, 13:21 за 58 минути.

Янакиев спечели три поредни точки в края, за да спечели първия гейм, но в следващите две части беше догонващ в резултата и не успя да вземе мача.

Валентин Андонов и Марио Нейков на косъм от полуфинал

Двете ни лодки във Финал С на СК по гребане в Пловдив

Сестри Стоеви отпаднаха на четвъртфиналите в Сидни (ВИДЕО)

От представителки на Индонезия

Малена Замфирова подкрепи Иван Иванов

Преди участието му в наградите за най-добър млад спортист на Европа

Шефовете на Световното гребане идват в Пловдив за Световната купа

Близо 400 гребци от 22 държави ще участват на кръга от Световната купа по гребане от 12 до 14 юни в Пловдив, съобщиха от организационния комитет на състезанието на пресконференция, която се проведе на Гребната база в града.

Сметките на БОК са на нула

Сметките на Българския олимпийски комитет са на нула, а задълженията на централата са в размер на 360 000 евро, но добрата новина е, че финансирането от Международния олимпийски комитет ще бъде възстановено възможно най-скоро.

Организират празник на спорта в Троян, вдъхновен от олимпийската медалистка Лора Христова

Празникът на спорта „Троян спортува“, вдъхновен от олимпийската медалистка Лора Христова, ще се проведе за втора поредна година на 22 и 23 юни 2026 г.