В Саудитска Арабия: Дадоха власт на Роналдо

В Саудитска Арабия: Дадоха власт на Роналдо

Кристиано ще влияе върху трансферната политика на Ал Насър

Саудитският Ал Насър даде правото на португалския нападател Кристиано Роналдо да влияе върху трансферната политика на клуба, съобщи испанският вестник AS.

Според изданието отборът иска да гради тима около нападателя, като му дава правото да си избере играчи, които харесва, така че той получава правото да съветва наставника за нови трансфери.

Отбелязва се, че неговото мнение ще бъде решаващо по този въпрос.

Според източници на изданието Роналдо и семейството му са се адаптирали добре в Рияд.

Освен това футболистът е смятан за най-добрия посланик на Саудитска Арабия.

Роналдо обяви и бъдещето си в Ал Насър.

Той подчерта, че възнамерява да остане в отбора и изрази надежда през следващия сезон клубът да спечели трофеи.

Португалецът премина в Ал Насър на 30 декември 2022 г. Договорът на нападателя е за две години. Заплатата му в клуба е 200 милиона евро годишно, което го прави най-добре платеният спортист в света.

Билетите за финала на КАН стигнаха 800 евро

Цената на билетите за финала на Купата на африканските нации между Мароко и Сенегал в Рабат в неделя стигнаха големи висоти след класирането на домакините на турнира, пишат местните издания

Мане с рекорден гол за Купата на Африка

Турнирът вече е №1 по попадения

Мароко оцеля при дузпите срещу Нигерия и е финалист (ВИДЕО)

Ясин Буну бе герой при наказателните удари за домакините

Сенегал доминира над Египет и е на финал за КАН (ВИДЕО)

Садио Мане донесе победата за “Лъвовете на Теранга”

Балотели подписа с отбор в Дубай

Бившият нападател на италианския национален отбор Марио Балотели се присъедини към дубайския Ал-Итифак, съобщи пресслужбата на клуба

Правителството на Габон вдигна санкциите срещу националния отбор по футбол

Правителството на Габон вдигна санкциите срещу националния отбор на страната по футбол, както и отмени отстраняването на националите Пиер-Емерик Обамеянг и Бруно Екуеле Манга, обявиха от федерацията, цитирана от АФП.