Стойчо Стоев е фаворит за треньор на Локо Сф

Стойчо Стоев е фаворит за треньор на Локо Сф

При отказ от този специалист в “Надежда” имат други варианти за нов наставник

След напускането на Станислав Генчев, чийто договор изтече, първа опция за нов треньор на “Локо” (Сф) е Стойчо Стоев, пише 24 часа.

Легендата на “железничарския” клуб е провел разговор със собственика на клуба Иван Василев. Очаква се в близките дни Стоев да даде своя отговор на предложението.

Бившият футболен ас на “Локо” направи име в треньорския бранш начело на “Миньор”, а след това постигна успехи с “Лудогорец” - титла и историческо за клуба достигане до 1/8-финалите в Лига Европа.

Стоев работи след това в “Левски” и “Арда”, а за последно бе отново в “Лудогорец” преди 4 г.

При отказ от този специалист в “Надежда” имат други варианти за нов наставник.

Иначе в близките дни би трябвало досегашният треньор на “червено-черните” да подпише договор с “Ботев” (Пд).

Вероятно Генчев, който е бил начело и на “Лудогорец”, ще отиде при “канарчетата” с досегашния си асистент Живко Миланов.

Левски би Славия в драма

Левски София постигна драматичен обрат от 0:2 до 3:2 (15:25, 24:26, 25:19, 25:22, 15:9) срещу Славия 2017 в много оспорван двубой от 16-ия кръг в първенството на България по волейбол за жени.

Цветомир Найденов се закачи с ЦСКА: Баш за ЧРД

Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов отпразнува рождения си ден със загуба на ЦСКА от Септември с 0:2 на Националния стадион „Васил Левски“

Левски разпродаде сектор А за Локо Сф, чака поне 10 000

Утре от 17:15 часа Левски приема Локомотив София в среща от 23-ия кръг на efbet Лига, а ден преди двубоя „сините“ обявиха, че сектор „А“ е изцяло разпродаден.

Феновете на Черно море подкрепиха Илиан Илиев

Националният фен клуб на Черно море подкрепи наставника Илиан Илиев след днешната загуба с 1:2 от Добруджа. Черно море изпадна в серия от 4 пролетни мача без победа, а наставникът намекна, че очакваните промени могат да значат и освобождаването му.

Илия Груев: Заслужавахме да отбележим гол

Футболистите на Лийдс Юнайтед заслужаваха да отбележат поне един гол в мача срещу Манчестър Сити и са разочаровани, че не го направиха, заяви българският национал Илия Груев след поражението с 0:1. 

Дара Стоянова седма в многобоя на Гран При в Тарту

Българката на два финала на отделните уреди