Бензема ще печели по 381 евро на минута

Бензема ще печели по 381 евро на минута

62 000 фенове посрещнаха посрещнаха нападателя в Саудитска Арабия

62 000 привърженици на шампиона на Саудитска Арабия "Ал Итихад" дойдоха на стадиона в Джеда, за да посрещнат носителя на "Златната топка" Карим Бензема.

Французинът бе посрещнат на стадион "Кинг Абдулах Спортс Сити" като кралска особа, а самият той заяви, че това е било "нощ, която никога няма да забравя". Нападателят кацна в Саудитсак Арабаи с частен самолет, пред който бе постлан червен килим.

В новия си отбор Бензема ще играе с номер 9, който носеше и в "Реал". Бензема ще получава в "Ал Итихад" по 200 милиона евро на сезон.

В "Реал", където той можеше да удължи изтичащия си договор с една година, заплатата на Бензема бе "само“ на 28 милиона евро. Брутно. Докато в Саудитска Арабия не става дума за данък върху заплатите, а за чисто възнаграждение. Едно бързо изчисление показва, че 200-те милиона годишно на Карим се равняват на 16,7 милиона евро месечно, 22 780 евро на час и 381 евро на минута и...6,36 евро на секунда.

Марсело беше много щастлив, че Неймар отива на Мондиала

Легендата на Реал Мадрид и Бразилия - Марсело, остана доволен от избора на Карло Анчелоти за Мондиал 2026 и най-вече включването на Неймар

Индзаги напуска Ал-Хилал след само един сезон?

Старши треньорът на Ал-Хилал Симоне Индзаги ще напусне отбора след последния мач от първенството на Саудитска Арабия през сезон 2025/2026, съобщава Tuttomercatoweb

Бразилия е в еуфория: Неймар ще играе на Мондиал 2026

Бившият нападател на Лудогорец Игор Тиаго също е в състава на “Селесао”

Неймар се оплака, че е трябвало да търпи „безсмислени“ критики

Докато се е възстановявал от сериозни контузии

Съсипаха от критики Кристиано след резил срещу бивш левскар

Ал Насър загуби финала на Азиатската Шампионска лига срещу Гамба Осака

Меси с гол и асистенция в САЩ (ВИДЕО)

Интер Маями бие с 2:0