Хамес е близо до трансфер в Бока Хуниорс

Хамес е близо до трансфер в Бока Хуниорс

Колумбиецът е на крачка от трансфер в аржентинския гранд

Колумбиецът Хамес Родригес е близо до трансфер в аржентинския гигант Бока Хуниорс, твърди журналистът Хавиер Ернандес Боне от BLU Radio, базирано в Богота.

Според информациите група влиятелни аржентински бизнесмени смята да осигури необходимата сума, за да привлече бившия играч на Реал Мадрид и Байерн на “Ла Бомбонера”

“Историята е много проста: няколко бизнесмени се срещнаха, един от тях има връзки в европейския футбол, с интереси в испанския футбол, човек, който управлява много добър капитал и е базиран в Аржентина", каза журналистът.

"Това ще бъде тригодишен договор, операцията е подготвена. Големите усилия се полагат от бизнесмените, а не от Бока", допълва още той, като според него трансферът е сигурен и ще доведе една от най-големите звезди на колумбийския футбол в Бока.

Хамес Родригес игра за последно в гръцкия Олимпиакос, където записа 23 мача и 5 гола, но напусна и вече е свободен агент. Любопитното е, че колумбийският футболист вече има престой в Аржентина, като от 2008 до 2010 година той бе част от Банфийлд.

31-годишният Хамес е свързван още с преминаване в Бешикташ, както и в бразилския Ботафого.

Уулвс вкара 3 гола срещу Арсенал - 2 от тях в своята врата (ВИДЕО)

“Артилеристите” спечелиха след същински трилър в края

Арне Слот: Салах е като всеки друг играч

Мениджърът на Ливърпул Арне Слот настоя, че няма проблем за разрешаване относно Мохамед Салах, като египетският национал се насочва към участие в турнира за Купата на африканските нации, а бъдещето му в клуба все още е неясно, пише агенция ДПА.

ПСЖ си върна лидерството във Франция (ВИДЕО)

Утре обаче шампионите отново може да бъдат изместени от върха

Треньорът на Интер: Сезон с върхове и спадове

Старши треньорът на Интер Кристиан Киву отказва да натисне паник бутона въпреки последните резултати на тима във вътрешното първенство на Италия и в европейските клубни турнири, съобщава агенция ДПА.

Пламен Андреев дебютира в испанската втора дивизия (ВИДЕО)

Българският вратар Пламен Андреев дебютира в испанската втора дивизия с екипа на Расинг Сантандер. Андреев беше титуляр при домакинското равенство - 1:1 срещу Леганес в мач от 18-ия кръг на първенството.

Байер (Леверкузен) се завърна в топ 4 след победа (ВИДЕО)

“Аспирините” надвиха Кьолн с 2:0

Два червени картона не спряха Лацио за успех над Парма ( ВИДЕО)

Същинско геройство на “орлите”

Рафиня донесе победата на Барселона срещу Осасуна (ВИДЕО,)

Капитанът вкара два гола и тимът му ще зимува на върха в Ла Лига

Майорка се вдигна от дъното с победа над Елче (ВИДЕО)

Вратар на Барселона коства мача на гостите