Търсят подкупи в офисите на организационния комитет на Олимпиадата в Париж

Търсят подкупи в офисите на организационния комитет на Олимпиадата в Париж

Вижте подробности

Международният олимпийски комитет (МОК) потвърди, че са извършени претърсвания в централата на организационния комитет на Олимпийските игри през 2024 г.

„Знаем, че полицията е нахлула в централата на организационния комитет на игрите в Париж. Бяхме информирани, че те оказват пълно съдействие на властите по този въпрос“, отговориха на ситуацията от МОК, цитирани от "Труд".

Полицията е извършила обиски в офис в Сен Дени. Според Le Parisien служители на Френската национална фискална служба търсят информация за потенциално неправомерно получаване на облаги при сключване на договори в рамките на организацията на игрите.

Олимпийските игри в Париж трябва да се проведат от 26 юли до 11 август 2024 г.

Отиде си легенда на художествената гимнастика

На 89-годишна възраст почина легендарната треньорка по художествена гимнастика Златка Бончева, съобщават от БФХГ.

Еквадорец с трета етапна победа в Обиколката на Италия

Джонатан Нарваес спечели XI етап от Джирото

Налбантова стартира с победа на турнир в Малайзия

Националката Калояна Налбантова стартира с победа на турнира от сериите "HSBC BWF World Tour Super 500" в Куала Лумпур (Малайзия) с награден фонд 500 хиляди долара.

Италианец спечели единствения старт по часовник от Джирото

Алфонсо Еулалио запази розовата фланелка

Световната гимнастика коментира решението си да вдигне санкциите са състезатели от Русия и Беларус

Международната федерация по гимнастика (Световна гимнастика) защити решението си да вдигне всички ограничения срещу състезатели от Русия и Беларус с думите, че така се спазват принципите за раввнопоставеност и истинският дух на спорта, пише агенция Ройтерс. 

Клуб Нюанс-НСА възстановява студентското първенство по художествена гимнастика

Традиционният турнир по художествена гимнастика за Купа „Нюанс“, организиран от клуб Нюанс-НСА ще се проведе от 23 до 25 май в София.