Черно море взима крило от чужбина

Черно море взима крило от чужбина

Вижте подробности

Още един футболист ще бъде привлечен в Черно море по време на предсезонната подготовка, твърдr dsport. Той ще бъде флангови нападател. По всяка вероятност ще става въпрос за чужденец, като не е изключено да е бразилец.

Илиан Илиев разполага в момента с четирима типични футболисти на тази позиция. Те са Едгар Пачеко и Мишаел Алвеш, които се подвизават отляво. Там често е преквалифициран и Александър Василев. Отдясно играят юношите на клуба Велислав Василев и Ники Златев. Там през пролетта най-често се подвизаваше бразилецът Алекс Фернандес, който по профил е атакуващ полузащитник.

Вероятно крайният нападател, който ще бъде привлечен, ще бъде със силен ляв крак, за да внесе още по-голяма конкуренция на десния фланг.

Левски продава Цунами в Турция

Местен журналист дори вече обяви, че капитанът на “сините” е подписал

Ботев Пловдив: Само обединени можем да вървим напред

От Ботев Пловдив поздравиха привържениците по случай Новата година.

Играч на ЦСКА 1948 пред завръщане в Испания

Футболистът на ЦСКА 1948 Хуанми Карион може да се завърне в своята родина Испания и по-конкретно в Реал Мурсия, съобщава "ABC Deportes".

ЦСКА 1948 се връща класен бразилец

ЦСКА 1948 може да си върне крилото Педриньо. Бразилецът записа силни мачове за "червените" през 2023 и 2024 г., което доведе до трансфера му в Коняспор, припомня "Спортал".

Лудогорец си пожела зелени триумфи

Лудогорец пусна поздравителен адрес за Нова година. Българският шампион си пожела много победи през 2026-а.

Левски с пожелания за новата година

Ръководствата на Лудогорец и Левски отправиха пожелания към феновете си за новата година.