Българска федерация по хандбал и еfbet подписаха 3-годишен договор за сътрудничество

Българска федерация по хандбал и еfbet подписаха 3-годишен договор за сътрудничество

Компанията подпомага повече от 450 клуба от различни спортове в страната

Българска федерация по хандбал и еfbet подписаха 3-годишен договор за сътрудничество за генерално спонсорство. 

Договорът включва партньорство по време на държавните първенства за мъже и жени, както и за мачовете на националните отбори. Компанията подпомага повече от 450 клуба от различни спортове в страната, а  хандбалът е логично продължение на тази подкрепа, предвид и все по-големия интерес към плажния хандбал.

„Искрени благодарности към еfbet, че се довериха на Българска федерация по хандбал и подкрепиха развитието на спорта ни. Това е изключително важна помощ, която ще ни помогне да правим следващите си крачки в посоката, която сме поели. Вярвам, че партньорството ни ще се развива и задълбочава“, каза президентът на БФХ Росен Добрев.

„Българският хандбал има нужда от стабилизиране и утвърждаване, както на родно, така и на международно ниво. Убедени сме, че това е само началото на едно отлично партньорство по пътя към много успехи“, споделиха от екипа на букмейкърския лидер efbet.

С две ремита и загуба приключи българското участие на Големия швейцарски турнир на ФИДЕ

С две ремита и загуба приключи българското участие на Големия швейцарски турнир на ФИДЕ в Самарканд. 

България със 7 медала от третия ден на СП по канадска борба в Албена

Българските представители спечелиха седем медала (3 златни и 4 сребърни) в третия състезателен ден на Световното първенство по канадска борба, което се провежда в Албена.

И НСА посрещна своите първокурсници

Красимир Петков подчерта колко важна е отговорността на всеки студент пред самия себе си

Весела Лечева гост на държавното първенство по ловна стрелба

Федерацията създава отлични условия за развитието на този атрактивен спорт

Зам.-министър Петър Младенов: Образованието е най-сигурната инвестиция в бъдещето на всяко дете

В рамките на събитието беше открита и новоизградена спортна площадка

Валентина Георгиева остана на крачка от медалите в Париж

Двукратната европейска сребърна медалистка Валентина Георгиева зае четвърто място на финала на прескок на Световната купа по спортна гимнастика във френската столица Париж

Първи медал за България от Световното по канадска борба в Албена

Стефан Стефанов донесе първия медал от Световното първенство по канадска борба, което започна в Албена.

Валентина Георгиева на финал на прескок на СК по спортна гимнастика

Двукратната европейска вицешампионка Валентина Георгиева се класира за финала на прескок на Световната купа по спортна гимнастика във френската столица Париж.

Премиерът и спортният министър инспектираха зала по борба, направена за 40 дни

Правителството отпусна 2 млн. лв. за съоръжението, което ще се използва от клубовете по борба на ЦСКА