Новият Тотнъм започна с реми срещу Брентфорд (ВИДЕО)

Новият Тотнъм започна с реми срещу Брентфорд (ВИДЕО)

Ангелос Постекоглу дебютира с 2:2 в първия мач без Хари Кейн


В първия мач на Ангелос Постекоглу като мениджър Тотнъм завърши 2:2 като гост на Брентфорд и така откри кампанията във Висшата лига с точка. Това беше и първи мач на Шпорите без голмайстора им и любимец на местните привърженици Хари Кейн.

Само след 11 минути игра Тотнъм откри резултата чрез Кристиан Ромеро, който трябваше дори да напусне заради медицинска помощ. Но Брентфорд обърна развоя на мача чрез Брайън Мбемо от дузпа в 26-ата минута и Йоан Уиса десет по-късно. Емерсон Жуниор изравни за Тотнъм в 3-ата минута на добавеното време на първата част.

Много силно се включи новото попълнение на Тотнъм Джеймс Мадисън, който изработи и двата гола за своите.

След почивката и двата отбора нямаха намерение да се предават, а Брентфорд доказа, че не се съобразява с никой. Но втората част беше за вратарите, които с няколко отлични спасявания оставиха резултата от първото полувреме.

Въпреки пропуснатата победа, в студиото на Скай Спортс отбелязаха, че днес играта на Тотнъм е била много по-интересна за гледане, вместо познатата формула "10 процента Кейн плюс 90 процента скука". Наличието на Мадисън не донесе кой знае колко магия в средата на терена, но остави впечатление за достатъчно агресия и отбор, който няма да се примирява с лошо развитие на мачовете.

Ван Дайк: Сърцето ми се къса за Диого!

Капитанът на Ливърпул – Върджил ван Дайк, също се включи към хората, отдаващи почит към нападателя на тима Диого Жота, който миналата нощ загина в тежка катастрофа заедно с брат си

Челси уреди Джейми Гитънс от Борусия Дортмунд

Челси привлече Джейми Гитънс от Борусия Дортмунд, съобщават от германския клуб в четвъртък

Собствениците на Ливърпул също излязоха с послание след смъртта на Жота

Те са покрусени от новината

Погба не очаква да е национал на Франция, дори да вкара 30 гола

Пол Погба беше официално представен пред медиите като футболист на Монако, след което даде първото си публично изявление с екипа на монегаските

ФИФА намали драстично цените на билетите за 1/4-финалите на СКП

Вижте и какви са новите цени

Асенсио отказа трансфер във Фенербахче, Милан натиска за него

Испанецът за последно игра в Астън Вила

Слот с разтърсваща изповед след трагедията с Диого Жота (ВИДЕО)

Мениджърът на Ливърпул не е на себе си

Официално: Милан с първи нов за лятото, взе Самуеле Ричи от Торино

Той ще струва на тима около 25 милиона евро

Официално: Бешикташ със звезден трансфер, подписа с Тами Ейбрахам

Турският гранд обяви привличането на нападателя