Нова промяна: Янтра - Септември София остава на 22-ри август

Нова промяна: Янтра - Септември София остава на 22-ри август

Поради организационни проблеми срещата няма да се изиграе в понеделник

Мачът между Янтра Габрово и Септември София от 6-я кръг на първенството във Втора професионална лига остава както беше предварително планирана по програма – на 22 август, вторник, от 18 часа на стадион „Христо Ботев“.

Заради отлагането на мача от Първа лига между Левски и Пирин, СТК предложи вчера промяна в деня на срещата Янтра – Септември за понеделник, 21 август.

Поради организационни проблеми в двата клуба обаче промяната не беше приета и срещата ще се играе по предварително утвърдената програма – във вторник от 18 часа.

Локомотив (ГО) удари Черноморец (Бургас)

С минималното 1:0 в контрола

Хебър се разправи с Ботев (Ихтиман)

Маламов с два гола за тима от Втора лига

Още един нов трансфер в Янтра Габрово

Втородивизионният Янтра Габрово обяви привличането на халфа Мартин Хайдаров от Локомотив Пловдив

Дубълът на Лудогорец удари Локо (ГО)

"Железничарите" срещат Черноморец в неделя

Вихрен удари Пирин (Бл) в регионално дерби

Тимът на Борислав Кьосев впечатли

Дунав се справи с елитния Ботев (Враца) в контрола

Русенци спечелиха с 2:0 в Етрополе

Локомотив (Горна Оряховица) победи Розова долина

С 2:1 в контрола

Хебър и Миньор завършиха с равенство контролна среща в Пазарджик

Отборите на Хебър (Пазарджик) и Миньор (Перник) завършиха при равенство 2:2 в контролна среща, играна в Пазарджик

Илиян Киряков се завръща в Етър

Един от героите на България на Световното първенство през 1994 година в САЩ - Илиян Киряков, ще се завърне в Етър, съобщиха официално от клуба