Сайнц най-бърз преди квалификацията на Монца

Сайнц най-бърз преди квалификацията на Монца

Испанецът остави зад себе си Макс Верстапен и Люис Хамилтън

Карлос Сайнс от Ферари даде надежди на местните фенове преди квалификацията за Голямата награда на Италия във Формула 1 на пистата "Монца".

Испанецът повтори успеха си от втората свободна тренировка, когато отново бе първи и оглави класирането в третата тренировка с време 1:20.912 минути.

Сайнс изпревари шампиона Макс Ферстапен от Ред Бул с 0.086 секунди.

Трети се нареди Люис Хамилтън от Мерцедес, следван от другия пилот на Ферари Шарл Льоклер и Фернандо Алонсо с Астън Мартин.

Макс Ферстапен преследва десета поредна победа във Формула 1, а при успех ще постави нов рекорд след като преди седмица подобри върховото постижение на Себастиан Фетел от девет поредни победи.

Хамилтън: Кадилак направи правилния избор за пилоти

Седемкратният световен шампион Люис Хамилтън похвали отбора на Кадилак за избора му на пилоти за неговият дебютен сезон във Формула 1

Шефът на Макларън обясни размяната на Монца между Пиастри и Норис

Главният изпълнителен директор на Макларън Зак Браун коментира лаконично размяната на позициите на пилотите на тима в Гран При на Италия на “Монца” в неделя

Напрежението в Макларън не е стигнало след объркването на Монца

Макс Верстапен се върна на най-високото стъпало на подиума с убедителна светкавична победа от старта до финала в Монца, но след състезанието всички говореха за вътрешните напрежения в отбора на Макларън

Никола Цолов говори сред свои снимки в галерия Good Point

Автомобилната звезда със специална пресконференция на 16 септември в София

Хамилтън най-накрая е бил доволен от колата на "Ферари"

7-кратният световен шампион Люис Хамилтън за втори пореден ден заяви, че е доволен от колата на Ферари на „Монца“

Формула 1: Верстапен ликува на „Монца“(ВИДЕО)

Нидерландецът спечели Гран при на Италия във Формула 1

Люис: Страхотно е да си на Монца като пилот на Ферари

Хамилтън завърши 5-и в квалификацията, но ще стартира от 10-а позиция

Ферстапен спечели квалификацията на "Монца"

До нидерландеца ще застане Ландо Норис

Ландо Норис над всички и в последната тренировка на „Монца“

Шарл Льоклер с второ време преди Гран при на Италия във Формула 1