В Левски пак забравиха, че са играли в Шампионска лига (ВИДЕО)

В Левски пак забравиха, че са играли в Шампионска лига (ВИДЕО)

17 години от двубоя на "сините" на "Камп Ноу"

Да играеш в Шампионска лига е привилегия, която не всеки е имал възможността да изпита. У нас Левски успя пръв да влезе в групите на най-комерсиалния клубен турнир. Направи го преди 17 години след 2:0 и 2:2 с Киево. Странно, на стадион "Георги Аспарухов" не искат да си спомнят за тези подвизи. По-рано това лято "сините" така и не отбелязаха годишнината от историческия успех в Европа. 

Не го сториха и на 12 септември, след като на тази дата тимът на Станимир Стоилов излезе на "Камп Ноу" срещу Барселона на Роналдиньо в дебютния си мач от тази фаза на турнира. Преди 17 години столичният гранд падна тежко с 0:5 в Каталуния, но пък до последно опита да се надиграва с отбора, воден от Франк Рийкард. Головете тогава вкараха Иниеста (6), Людовик Жули (39), Карлес Пуйол (48), Ето’о (57) и Роналдиньо (90). Впоследствие "сините" отстъпиха и във втория мач след 0:2 в София. 

Божинов със силни думи към сина си (ВИДЕО)

Важен момент, както за теб, така и за мен, написа бившият национал

8888.bg става партньор на Световната купа по сноуборд Банско 2026

Вижте какви изненади очакват феновете

За поредна година Fibank подкрепя стартовете на Световната купа по сноуборд в Банско

Fibank (Първа инвестиционна банка) за поредна година подкрепя стартовете от Световната купа по сноуборд, които ще се проведат на 17 и 18 януари 2026 г. в най-добрия ски курорт в България - Банско

Око-Флескс сложи екипа на Левски (СНИМКА)

Крилото на Ботев (Пд) мина медицински тестове

Росен Божинов вече е в Италия (ВИДЕО)

Българският национал Росен Божинов е в Италия и се очаква до часове трансферът му в Пиза да бъде официализиран.

Густаво Бусато с емоционално сбогуване с ЦСКА

“Всеки път оставях сърцето си на терена”, написа още бразилецът