Спартак Варна залага на тотална атака в Русе

Спартак Варна залага на тотална атака в Русе

Първо гостуване след завръщането на Петров

Треньорът на Спартак Варна Васил Петров няма да изневери на своите виждания и ще пусне атакуващ състав срещу Дунав в Русе в неделя.

Това ще е първото гостуване, в което Петров ще води „соколите“ след повторното му завръщане начело на клуба.

Както и в първите си два мача у дома, спечелени безпроблемно срещу Марек и Марица, така и срещу русенци Петров ще пусне цели петима офанзивни играчи като титуляри – Румен Руменов, Даниел Начев, Ивей Ромееш, Ахмед Ахмедов и Виктор Митев.

Феновете останаха доволни от нападателния футбол на Спартак в първите две срещи под ръководството на Васил Петров, а и той също е на мнение, че това е стилът, който подхожда на този тим.

 

Дунав се справи с елитния Ботев (Враца) в контрола

Русенци спечелиха с 2:0 в Етрополе

Локомотив (Горна Оряховица) победи Розова долина

С 2:1 в контрола

Хебър и Миньор завършиха с равенство контролна среща в Пазарджик

Отборите на Хебър (Пазарджик) и Миньор (Перник) завършиха при равенство 2:2 в контролна среща, играна в Пазарджик

Илиян Киряков се завръща в Етър

Един от героите на България на Световното първенство през 1994 година в САЩ - Илиян Киряков, ще се завърне в Етър, съобщиха официално от клуба

Лудогорец II загуби от Янтра в Габрово

Контролата завърши при резултат 2:0 в полза на домакините

Константин Йорданов – най-новото попълнение в мъжкия отбор на ОФК Беласица

20 годишният нападател Константин Йорданов е вече част от състава на мъжкия отбор на ОФК Беласица Петрич

Изпадналият Крумовград спря да съществува

Неяснотата лиши Втора лига от един участник

Удар: Черноморец (Бургас) взе бивш играч на Левски

Димитър Костадинов се прибра от Италия

Хебър с още един треньорски удар

Стоян Колев влиза в щаба на Митов