Братът на играч на Черно море напусна Черноморец Балчик

Братът на играч на Черно море напусна Черноморец Балчик

Трима нови в тима от Втора лига

Треньорът на Черноморец Балчик Мартин Христов изрази задоволство от домакинския успех с 2:0 над Спортист Своге, който им позволи да се отлепят от дъното на втория ешелон.

„Взехме победа в ключов мач, тъй като ако не бяхме спечелили напрежението върху отбора щеше да се увеличи. Доволен съм от старанието на всички и от влагането им. Можехме да затворим двубоя още в средата на второто полувреме, но е радващо все пак, че го направихме по-късно и успяхме да спечелим заслужено“, каза Христов.

Той е доволен също, че са успели да реагират бързо и да намерят заместници на тримата напуснали офанзивни играчи, които си разтрогнаха договорите по взаимно съгласие.

Габраил Волкано се прибра в Бразилия, Кристиян Пешев получи оферта от чужбина, а братът на Николай Златев от Черно море – Радослав Златев, потърси друго предизвикателство в живота. Балчиклии привлякоха на техни места трима чужденци – белгиец, французин и бразилец.

Нов защитник пристигна в Хебър

Отборът на Хебър (Пазарджик) привлече в редиците си Георги Вълчев, който се раздели с Локомотив (Горна Оряховица) съвсем наскоро, пише Football24

Ясни са съдиите за следващия кръг във Втора лига

Съдийската комисия към БФС определи реферските състави за предстоящия кръг в Мr Bit Втора лига

ОФИЦИАЛНО: Валентин Илиев пое ЦСКА II

Валентин Илиев е новият старши треньор на втория отбор на ЦСКА, съобщиха официално от клуба

ОБЗОР: Лудогорец II изпусна Беласица в последния мач от кръга във Втора лига

Дубълът на Лудогорец бе на крачка от това да се поздрави с дълго чакания успех, който не са виждали в пет поредни мача.

Хебър и дубъла на ЦСКА с 1:1 в Пазарджик

Хебър и ЦСКА II не успяха да се победят и завършиха 1:1 в двубой от осмия кръг на Втора лига

Чиликов след обрата над Пирин: Да не се отпускаме

Наставникът на Дунав Георги Чиликов бе доволен от победата на тима му като гост на Пирин (Благоевград)

Обрат донесе на Дунав победата над Пирин във Втора лига (ВИДЕО)

Дунав (Русе) обърна Пирин (Благоевград) от 0:1 до 3:1 в дербито на 8-ия кръг на Втора лига и си върна 2-ото място

Черноморец Бургас се подсили с напуснал Локомотив София

Христо Митев вече е част от "акулите"

Етър с издънка на "Ивайло"

Спартак тръгна за Плевен с точка