Меси е под въпрос за мача с Торонто

Меси е под въпрос за мача с Торонто

Интер Маями загуби последния си мач без аржентинеца

Звездата на Интер Маями Лионел Меси остава под въпрос за срещата с Торонто в сряда. Аржентинецът пропусна двубоя с Атланта Юнайтед (2:5) заради натрупана мускулна умора. Треньорът Тата Мартино сподели, че ще реши в последния момент дали да заложи на 36-годишния голмайстор.

"Всеки футболист в нашия състав иска да играе всеки мач. Такова е отношението в съблекалнята. За нас обаче предстоят поредица важни срещи за кратък период от време, а моята отговорност като треньор е да се грижа за играчите си, да им помагам да взимат трудни решения, които ще им помогнат да останат здрави в този тежък период. От сряда започва цикъл, в който ще изиграем 6 мача за 18 дни, което означава по един мач на всеки три дни, включително и финала на Ламар Хънт Ю Ес Оупън Къп", заяви Мартино.

Меси е във вихъра си откакто отиде в САЩ. До момента той има 11 гола и 8 асистенции в 11 изиграни мача за Интер Маями. Под въпрос за срещата с Торонто е и другата звезда на тима Жорди Алба, който също има лека травма.

Безредици на финала за купата в Колумбия, спряха мача

Финалът за Купата на Колумбия се превърна в арена на грозни сцени, след като победата на Атлетико Насионал над градския съперник Индепендиенте Меделин отприщи вълна от насилие и безредици на стадион „Атанасио Хирардот“

Тиаго Силва си тръгна от Флуминензе

От Флуминензе официално потвърдиха, че през тази седмица са прекратили договора на своя централен защитник Тиаго Силва, който става свободен агент

Решено: Испания срещу Аржентина за „Финалисима“ в Доха през март

Битката за трофея ще се проведе на 26-ти от 20:00 часа българско време

„Сантяго Бернабеу" фаворит за финала на Мондиал 2030

Стадионът на Реал Мадрид „Сантяго Бернабеу“ е основен фаворит да приеме домакинство на финала на Световното първенство през 2030 година, пише испанският вестник Ас.

Суперкомпютър изчисли новия шампион на Купата на африканските нации

Надпреварата за Купата на африканските нации през 2025 г. е напът да започне, като 24 държави ще се борят за званието „най-добър отбор на континента“.

ФИФА създава нов турнир

Съветът на ФИФА, който проведе заседание в Доха (Катар), обяви множество новости, като една от най-изненадващите е свързана с футболистите в юношеска възраст.

С 50% по-голям награден фонд за Мондиал 2026

Победителят прибира внушителните 50 млн. долара

Нов договор за Луис Суарес в Маями

Нападателят остава до 2026-а

Прогноза: Първи гол за ПСЖ на финала

Време е за финал в Междуконтиненталната купа