Левски няма право на грешка срещу закъсалия Етър

Левски няма право на грешка срещу закъсалия Етър

"Сините" приемат търновци на "Герена" от 20:00ч.

Отборът на Левски приема последния във временното класиране тим на Етър в мач от 10-ия кръг на efbet Лига. Срещата е тази вечер от 20:00 часа на стадион „Георги Аспарухов”.

 „Сините“ ще се опитат да се върнат на пътя на победите, след като в последния кръг направиха изненадващо равенство 2:2 при гостуването на Крумовград в Пловдив.

Възпитаниците на Николай Костов водеха с 2:1 до 75-та, след като осъществиха обрат през първото полувреме, но не съумяха да запазят преднината си и завършиха наравно за първи път през кампанията. Тимът е четвърти в подреждането с 16 точки, докато Етър е на дъното с едва четири пункта.

Завърналите се в елита „боляри“ взеха наскоро първата си победа през сезона, надигравайки Локомотив София с 3:1 в „Надежда“, но в последния кръг отстъпиха на Локо Пд с 0:1 във Велико Търново.

ЦСКА 1948 - Левски пропада заради метеорологичните условия

Още един мач от efbet Лига е под въпрос за утре

НА ЖИВО: Локомотив (Пд) - Спартак (Вн) (СЪСТАВИ)

Следете мача на живо с нас тук

Треньорът на Реал: Винисиус има пълната ни подкрепа

Треньорът на Реал Мадрид Алваро Арбелоа отсече, че нападателят на тима Винисиус Жуниор ще получи безрезервна подкрепа след евентуалните расистки обиди към него при гостуването на Бенфика в Шампионската лига, предаде ДПА.

Снегът отложи още един мач от Втора лига

Спартак (Плевен) и Беласица няма да се срещнат днес

Играч от дубъла в групата на ЦСКА за Славия

Треньорът на ЦСКА Христо Янев, обяви разширения състав за днешния домакински мач срещу Славия София от 22-рия кръг на Първа лига. Срещата започва в 17:30 ч. на Национален стадион Васил Левски.

Мач от Втора лига под сериозна въпросителна заради снега

Очаква се решението на БФС за срещата