Английски клуб иска звезда на ЦСКА

Английски клуб иска звезда на ЦСКА

Вижте подробности

Трансферният прозорец в Англия затвори неотдавна, но отборите от сега подготвят зимната селекция. Тим от Чемпиъншип е включил в плановете си звездата на ЦСКА - Тобиас Хайнц, според Ланкашър Телеграф, цитиран от "Мач Телеграф".
 
Става дума за Блекбърн, който се представя под очакванията през настоящия шампионат. Отборът заема 14-та позиция, като в осемте мача от началото е записал 3 победи. Едва ли обаче собственикът на "червените" - Гриша Ганчев. ще е склонен да се раздели с ключовия си футболист за по-малко от 4 милиона евро. 
 
Интересно е, че Ганчев вече е влизал в разговори с този клуб. Докато бе в Литекс той преговаря с Блекбърн за трансфер на Ивелин Попов, но сделката пропадна в последния момент.
 
Самият Хайнц беше искан от два клуба от второто ниво на английския футбол преди да подпише с ЦСКА. Имеаната им обаче не бяха оповестени. 
 
Норвежецът бе привлечен срещу 600 000 евро, което означава, че при негова продажба клуба ще спечели 6-7 пъти повече. 
 
Хайнц е фундаментална фигура за ЦСКА, като в 9 мача за първенство през тази кампания реализира 3 гола и добави 3 асистенции. 
Реал Мадрид потрепери, но продължава напред за Купата на Краля (ВИДЕО)

Килиан Мбапе с нови два гола за “белия балет”

Манчестър Сити последва Челси и е на 1/2-финал за Карабао Къп (ВИДЕО)

“Гражданите” нямаха трудности срещу Брентфорд

ПАОК на плейоф за Купата в Гърция, Десподов титуляр (ВИДЕО)

Грандът от Солун бие с 4:1, но не изпълни целта си

Стоилов със силен трансфер в Гьозтепе

Турският тим взе играч на Сервет

Сензация за Купата на Краля, Пламен Андреев отчая Виляреал (ВИДЕО)

Реал Сантандер потопи "жълтата подводница"

ПСЖ оцеля при дузпите срещу Фламенго и завоюва шести трофей за годината (ВИДЕО)

Матвей Сафонов спаси цели четири дузпи и се превърна в герой за парижани

Байерн с колосална глоба от УЕФА

Затварят частично стадиона на баварците за мача с Юнион Сен Жилоаз

Ас на Ливърпул ще бъде възстановен за мача с Тотнъм

Новините около състоянието на Джо Гомес също са добри

Борнемут вече търси заместници на голямата си звезда

Антоан Семеньо се очаква да направи изходящ трансфер през януари