Клоп подписва нов договор с Ливърпул?

Клоп подписва нов договор с Ливърпул?

Мениджърът на "мърсисайдци" готов да сложи подпис до контракт до 2027г.

Мениджърът на Ливърпул – Юрген Клоп, обмисля възможността да продължи още повече договора си с 19-кратния английски шампион. Новината дойде от френския журналист Франсоа Плато в Twitter.

Германският наставник спечели на практика възможни трофеи с клуба от „Анфийлд“ след пристигането му през 2015-а година. Единствената купа, която липсва в кариерата на Клоп начело на „червените“ е тази от Лига Европа, като в дебютния си сезон той загуби финал там от Севиля.

Иначе, Клоп поднови преди малко повече от година време договора си с „червените“ до 2026-а година, но не спира да бъде спряган с поемането на родната му Германия, макар целият му антураж да отрича това да се случи в близко бъдеще.

Според Плато германецът „сериозно обмисля“ възможността да остане да води Ливърпул, но все още не е ясно за какъв период от време би бил новия му контракт.

Десподов: Надявам се това да е бъдещето

„Имахме повече положения. Радвам се, че вкарахме два гола и победихме!“

ОБЗОР: Шотландия отмъкна директния билет за Мондиала от Дания (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО )

Шотландците победиха с 4:2 и си гарантираха място за Световното първенство в последния момент

Испания не успя да направи перфектен рекорд след 2:2 срещу Турция (ВИДЕО)

Испания допусна първата си грешка в световните квалификации, но подпечата визата за Мондиал 2026 след 2:2 с Турция в Севиля

Рома предлага на Зиркзее изход от Манчестър Юнайтед

24-годишният нидерландец може да приеме сделка за наем

Чехите останаха без бонуси, а Соучек - без капитанска лента

Заради неуважително отношение към феновете на тима

Снайдер: Ямал е новият Меси за Барселона

„Той ще е там и след 10 години“

Дъмфрис виси за дербито с Милан

Напрежението в Интер расте с всеки изминал час, а причината е състоянието на Дензъл Дъмфрис и, както се изразява "Gazzetta dello Sport", участието на нидерландеца клони повече към "Не", отколкото към "Да"

Фулъм предлага нов договор на треньора

Марко Силва скочи на ръководството за пасивната лятна селекция

Спортният директор на Милан призна, че целта е Скудетото

Спортният директор на Милан Игли Таре не скри, че целта пред Милан е спечелването на Скудетото, макар това да изглежда сложна задача при силната конкуренция на Интер и Наполи