Кейлор Навас поема към МЛС?

Кейлор Навас поема към МЛС?

Костариканецът е искан от Нешвил

Вратарят на Пари Сен Жермен Кейлор Навас може да премине в клуб от МЛС, съобщава Todofichajes.

Нешвил се интересува от играча. Американският клуб може да подпише с играча през януарския трансферен прозорец.

Навас прекара миналия сезон в Нотингам Форест, като изигра 17 мача във Висшата лига, допусна 32 гола и запази 2 „сухи мрежи“. Договорът на 36-годишния играч с ПСЖ е до лятото на 2024 г. 

Арне Слот потегля към Саудитска Арабия?

Бившият мениджър на Ливърпул Арне Слот е сред кандидатите за нов старши треньор на саудитския Ал Ахли, научи talkSPORT

Меси поднови тренировки след Мондиал 2026

Аржентинецът вече е на разположение на клубния си тим

Почетино подписва нов договор със САЩ?

Селекционерът на американския национален отбор Маурисио Почетино е близо до нов договор с Американската федерация по футбол, съобщава "Атлетик"

Скандалът се разраства: Инфантино изнудвал асоциациите-членки на ФИФА

Президентът на ФИФА Джани Инфантино е заявил на 211-те си асоциации-членки, че всяка от тях ще получи по 40 милиона долара, ако се съгласят с плана му за продажба на Световното първенство

Неймар каза: Край!

 Неймар обяви края на 16-годишната си кариера в националния отбор на Бразилия по футбол.

Сеп Блатер скочи на Инфантино и Тръмп

Близките отношения между президента на ФИФА Джани Инфантино и президента на САЩ Доналд Тръмп вредят на футбола.