Белингам: Наслаждавам се на футбола с екипа на Реал

Белингам: Наслаждавам се на футбола с екипа на Реал

„Чувствам се добре в този клуб“

Полузащитникът на Реал (Мадрид) Джуд Белингам коментира страхотната си адаптация и форма след летния трансфер от Борусия (Дортмунд) за 103 млн. евро.

След него 20-годишният англичанин записа 8 мача, в които отбеляза 7 гола и даде 2 асистенции.

„Чувствам се добре в този отбор. Наистина се наслаждавам на футбола, като играя за Реал“, заяви Белингам пред журналистът Фабрицио Романо.

„Когато облека фланелката, просто се опитвам да дам най-доброто от себе си на терена“, допълни английският национал, който подписа с Реал до лятото на 2029 година.

ОФИЦИАЛНО: Лаймер преподписа с Байерн Мюнхен

Байерн Мюнхен си осигури услугите на Конрад Лаймер за още няколко сезона, след като удължи договора на австрийския национал до 30 юни 2029 година

Балов в групата на Звезда за старта в Шампионска лига

Българският национал Кристиян Балов попадна в групата на сръбския гранд Цървена звезда за предстоящото гостуване на Ларн в Северна Ирландия

Войната между УЕФА и ФИФА се разгаря: Чеферин не дойде на финала на Мондиала

Президентът на УЕФА, Александър Чеферин, демонстративно не присъства на финала на Световното първенство през 2026 г., изразявайки по този начин своя протест срещу ФИФА

Фенербахче иска Оли Уоткинс

Турският гранд проявява интерес към английския национал

Абърдийн очаква няколко оферти за Димитър Митов

Шотландският клуб привлече германски вратар

Университатя насрочи пресконференцията си в София

Треньорът Фелипе Коельо и Карлос Мора ще участват в брифинга