Капитанът на Челси беше глобен без да играе

Капитанът на Челси беше глобен без да играе

Рийс Джеймс ще трябва да плати 90 000 паунда

Капитанът на Челси Рийс Джеймс бе глобен с 90 000 лири и бе наказан за един мач заради обиди, които е отправил към съдия по време на мача с Астън Вила миналия месец, който лондончани загубиха с 0:1.

23-годишният защитник не игра в срещата, но призна пред комисия на Футболната асоциация, че е изчакал арбитъра в тунела на "Стамфорд Бридж" и е започнал да го нагрубява и обижда.

Джеймс не е играл от август, когато взе участие при равенството с Ливърпул в първия кръг за сезона, а от септември лекува контузия в бедрото. Моментните очаквания са той да бъде на линия за двубоите след паузата за националните отбори в средата на този месец.

Рома би своя легенда на "Олимпико"(ВИДЕО)

"Вълците" завършват годината в топ 4

Сари претърпя сърдечна операция

До дни специалистът отново ще води "орлите"

Прогноза: Над 2.5 гола на "Олд Трафорд"

Юнайтед приема Уулвс

Фенербахче дава 35 млн. евро за нападател на Интер

Фенербахче се интересува от нападателя на Милан Кристофър Нкунку, според журналиста Екрем Конур.

Байерн Мюнхен удължава договора на нападател

Германският гранд Байерн Мюнхен скоро ще удължи договора на нападателя Серж Гнабри, който изтича в края на този сезон, съобщи журналистът Флориан Плетенберг в социалната платформа X.

Челси амбициран за успешен край на годината

Челси е решен да завърши годината добре, след като загуби точки в последните си два мача от Висшата лига, заяви мениджърът Енцо Мареска преди домакинския двубой срещу Борнемут във вторник.