Сундберг: Нордселанд са като Манчестър Сити и Брайтън

Сундберг: Нордселанд са като Манчестър Сити и Брайтън

Защитникът на разградчани похвали стила на утрешния съперник в Лигата на конференциите

Централния защитник на Лудогорец Ноа Сонко Сундберг говори на пресконференция преди гостуването на Нордселанд от втория кръг на груповата фаза на Лигата на конференциите. Двубоят е утре вечер, 5 октомври от 22:00ч.

„В края на краищата се играе футбол. Това, че ще се играе на изкуствена настилка няма да е най-големият фактор. Ако трябва да съм честен, не съм давал съвети на съотборниците си. Познавам Нордселанд“, започна Сонко Сундберг.

„Важното е да играем футбол и да сме концентрирани. Техният стил наподобява този на Брайтън и Манчестър Сити. Не е важно дали ще ги срещнем сега, или след една година, а да се подготвим добре“, сподели още гамбийският национал.

Бивш съдия съсипа Винисиус: Сериен провокатор, който унижава, презира и очерня

"Той генерира насилие", каза Хавиер Кастрили

Наставникът на Байер: Не бяхме достатъчно добри

Старши треньорът на Байер Леверкузен Каспер Хюлманд призна след елиминирането на Олимпиакос в плейофите на Шампионската лига, че тимът му не се е представил достатъчно добре. Двата състава направиха 0:0 в реванша, а първият двубой бе завършил с успех 2:0 за Байер.

Треньорът на Будьо/Глимт: Не стана както си го представяхме

Старши треньорът на Будьо/Глимт Шетил Кнутсен призна, че двубоят срещу Интер Милано от плейофите в Шампионската лига не е минал по очаквания от него начин. Норвежкият отбор победи с 2:1 като гост "нерадзурите" и се класира за следващата фаза в най-силния клубен турнир в света.

Симеоне: Победата бе важна за клуба

Старши треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне определи като много важно за клуба класирането за осминафиналите в Шампионската лига по футол. Испанският тим отстрани белгийския Брюж с общ резултат 7:4 в плейофния кръг след победа на реванша в Мадрид с 4:1.

Треньорът на Интер: Опитахме, но не успяхме

Старши треньорът на Интер Милано Кирстиан Киву съжалява, че италианският гранд не е успял да реализира първия гол в мача-реванш от плейофите в Шампионската лига срещу Будьо/Гримт. "Нерадзурите" отпаднаха от турнира след две поражения с 1:3 и 1:2 срещу норвежците.

Плейофите на Шампионската лига завършва с интригуващи реванши

Тази вечер предстои да се изиграят и последните четири реванша от плейофната фаза на Шампионска лига.