Нико Уилямс остава в Билбао

Нико Уилямс остава в Билбао

Звездата на баските няма да преминава в по-сериозен клуб

Атлетик Билбао е в заключителната фаза на преговорите по удължаването на договора на Нико Уилямс, което би представлявало голям тласък за баския клуб.

21-годишният Уилямс е редовна част от повиквателните за националния отбор на Испания и вече повече от година е един от най-талантливите им играчи, но договорът му изтича следващото лято. От каталунското издание "Sport" съобщават, че Атлетик Билбао е близо до нов договор и от клуба се надяват да го подпишат преди края на 2023 година.

Това ще дойде като разочароваща новина за Реал Мадрид и Барселона, които са на път да оттеглят интереса си, смятайки, че това е загубена кауза. Засилен интерес проявиха още Пари Сен Жермен, Астън Вила и Брайтън.

Според информацията на "Sport" това ще бъде сделка с достъпна откупна клауза за Уилямс, ако реши да напусне Билбао. Намерението е "и двете страни да се възползват" от продажбата.

Арсенал взе своето срещу Евертън и си върна лидерството (ВИДЕО)

Виктор Гьокереш донесе победата за “артилеристите”

Реал Мадрид победи Севиля в паметна вечер за Мбапе

Французинът изравни един от великите рекорди на Кристиано Роналдо

Без сантименти! Спалети би Рома в Торино (ВИДЕО)

Ювентус близо до топ 4

Предлагат на Милан нападател на Арсенал

Резус иска да реши проблемите на "росонерите" в атака

Алекс Петков и Кифисия стигнаха до точка срещу Олимпиакос

Българинът изигра цял мач

Леверкузен би и изпревари Лайпциг (ВИДЕО)

"Аспирините" продължават с възхода

Лацио и Кремонезе не предложиха нищо вълнуващо

“Орлите” разочароваха на “Стадио Олимпико”

Ливърпул застигна Челси с триумф в Лондон

Тотнъм на прага на чудо с 2 червени картона

Християн Петров влезе като резерва при успех на Хееренвеен

Трета поредна победа за тима на българина