Бащата на Неймар: Сине, ако можех, щях да си сменя местата с теб

Бащата на Неймар: Сине, ако можех, щях да си сменя местата с теб

Неймар да Силва със силно послание след контузията на футболиста

Неймар да Силва, бащата на Неймар, коментира емоционално контузията на сина си. Звездата на световния футбол пострада сериозно при загуба от Уругвай с 0:2 в световна квалификация. Както вече стана ясно, травмата е сериозна, а нападателят ще се подложи на операция.

„Сега знам защо Саудитска Арабия и Ал-Хилал. Бог вече знаеше, че трябва да отдели зърното от плявата... Не знам какво да ти кажа, да те утеша или да намеря точните думи за този момент. Сине! Ако можех, щях да си сменя местата с теб, заради теб и сестра ти бих дал живота си, за да не гледам как страдаш. Бог ви е дал няколко изпитания в живота, така че в крайна сметка да възкръснете. Знакът на Исус на челото ни носи безброй битки и появата на хитри врагове, чакащи да бъдат победени или на бойното поле, или извън него. Сега противниците се хранят с този момент.

Това отворено писмо не е за теб, синко, защото вече ти казах всичко, което трябва да знаеш. Духовно това писмо е важно и аз знам с кого се борим в тези изпитания. Декларирам, че Бог ме е възнаградил да бъда твой баща, твой ментор, твой приятел, а не мениджър, защото това е нашата съдба, повярвай ми отново, ние ще се измъкнем от това, както винаги сме правили. Ние сме там, където трябва да бъдем, повярвайте ми... Нашето семейство, приятели, настоящият ти клуб и национален отбор и футболът ще те очакват!“, написа бащата на Неймар в социалните си мрежи.

Неймар се контузи в мача на националния отбор на Бразилия с Уругвай (0:2). Имаше нужда от носилка, за да напусне терена. 31-годишният бразилец е диагностициран със скъсани кръстни връзки и менискус на лявото коляно. Възстановяването на играча ще отнеме повече от шест месеца.

Ал Хилал се насочи към звезда на Евертън

Ал Хилал е стартирал преговори за привличането на звездата на Евертън Илиман Ндиай, съобщава Фабрицио Романо.

Ливърпул стартира офанзива за Брадли Баркола

Френският национал на ПСЖ Брадли Баркола е приоритет за Ливърпул до края на летния трансферен прозорец. "Червените" са решени на всичко, за да доведат фланговия нападател на "Анфийлд".

Младежки национал на България сменя отбора в Италия

Младежкият национал на България Велизар-Илия Илиев може да има нов отбор.

Трансферът на Дани Себайос в Аякс пропадна

Трансферът на бившия испански фунболен национал Дани Себайос в нидерланския гранд Аякс пропадна, съобщава "Марка".

Има сделка: Реал плаща над €100 млн. за Диоманде

Крилото на РБ Лайпциг ще пътува до Мадрид за медицински прегледи

ПСЖ иска €170 милиона за Баркола

Ливърпул се интересува от Баркола