ЦСКА среща последния в опит за победа

ЦСКА среща последния в опит за победа

Етър приема

Етър приема ЦСКА в отложен мач от третия кръг на efbet Лига. Мачът във Велико Търново е от 17:00 ч. и ще бъде ръководен от Ивелин Занев.

"Червените" излизат на стадион "Ивайло" силно мотивирани за задължителен успех. В предния кръг завършиха наравно с Арда (0:0) на "Армията". А днес отборът на Нестор Ел Маестро среща последния в класирането.

Етър обаче показва подобрение в играта след идването на Светослав Петров  и записаха равенство и победа в последните си два шампионатни сблъсъка.

Столичани искат да продължат серията си без поражение и след днешния двубой. За последно ЦСКА отстъпи на Лудогорец в средата на август, което се явява и единствената загуба на "червените" през настоящата кампания. При евентуална победа във Велико Търново, тимът ще се изравни с лидера Черно море. ЦСКА, който е трети в подреждането за момента, ще се радва на солидна подкрепа от страна на 3500 привърженици на "армейците" във Велико Търново.

Арис Солун отрече за интерес към Макун

Защитникът на Левски не попада в плановете на гърците

Веласкес: Искаме да променим тенденцията срещу Черно море

"Това е най-важният ни мач, защото предстои", каза треньорът на Левски

Йовичевич отказал на украински клуб

Иска да атакува Шампионска лига с Лудогорец

Трима от ЦСКА пропускат мача с Ботев Пд

"Червените" обявиха групата си

Привърженик на ЦСКА стана известен при обявяването на новия папа

Запалянкото, чието име остава неизвестно, бе забелязан с шапка на "червените"

Нов в Левски аут за Черно море

Карл Фабиен все още не е възстановен

Арда ще брани третото място срещу шампиона Лудогорец

Срещата е днес от 17:45 часа

ЦСКА и Ботев Пд в пряк сблъсък за петото място

Срещата е днес на "Васил Левски"

Вратар си тръгва от "Лаута"

Кристиан Томов няма да остане в Локомотив (Пловдив)