Българска федерация волейбол обявява тридневен траур

Българска федерация волейбол обявява тридневен траур

След като треньор и двама волейболисти загинаха в катастрофа

С дълбоко прискърбие съобщаваме, че в тежък пътен инцидент загинаха Стефка Великова – президент и треньор на клуб Олимпиец (Плевен), както и двама състезатели от мъжкия отбор на клуба - Калоян Минков и Симеон Симеонов. пишат от БФВолейбол и допълват:

Българска федерация волейбол изказва най-дълбоки съболезнования на семействата, близките и приятелите!

Ще запомним Стефка Великова като отдаден колега и приятел на федерацията, голям радетел на българския волейбол, човек, който с ентусиазма, професионализма и добротата си запали искрата по любимия спорт сред много млади хора, един от най-главните мотори за развитието на волейбола в Плевен през последните години! Загубата за всички ни е огромна!

БФВ обявява тридневен траур, като всички официални срещи от спортно-състезателния календар в този период ще започват с минута мълчание.

Тур загуби драматично в дебюта на Аспарух Аспарухов

Българинът се отчете с 14 точки

Мартин Атанасов с победа в Индонезия (ВИДЕО)

Световният вицешампион с националния отбор на България Мартин Атанасов постигна втора поредна победа с новия си клуб Джакарта Бхаянгкара Пресиси във Финалната четворка на индонезийската Proliga.

Марица (Пловдив) отнесе ЦСКА на полуфинал

Вторият мач е на 7 април в София

Бленджини се щракна с Яник Синер

Селекционерът на мъжкия национален отбор на България по волейбол Джанлоренцо Бленджини се срещна със своя сънародник Яник Синер в Монте Карло

Блестящи Мони Николов и Локомотив надвиха шампиона Зенит Казан (ВИДЕО)

Воденият от Пламен Константинов отбор поведе с 1:0 победи в полуфиналната серия

Локомотив Авиа победи Нефтохимик 2010 в първия мач от полуфиналите (ВИДЕО)

Вторият мач от полуфиналната серия е на 6 април в Бургас