Хебър се разделя с центъра Николай Къртев

Хебър се разделя с центъра Николай Къртев

Волейболистът отива в Измир

Волейболният Хебър се разделя с Николай Къртев, съобщиха от пазарджишкия клуб чрез официалния си профил в социалната мрежа Фейсбук.

Къртев е постигнал споразумение с турския Аркас Спор и ще защитава цветовете на тима от Измир до края на сезон 2023/2024.

"Центърът ще получава повече игрово време в новия си отбор, което бе уважено от ръководството на Хебър. Пожелаваме на Ники много успехи и му благодарим! Смело напред", написаха още от лагера на ВК Хебър.

Дея спорт обърна Славия

Славия загуби домакинството си срещу Дея спорт с 1:3 гейма (25:23, 19:25, 18:25, 19:25), като Ерион Байрами бе най-резултатен с 22 точки, а тимът на Дея наложи превъзходството си.

Левски даде гейм, но би Черно море в рецитал на Скримов

Левски София надделя над Черно море с 3:1 (25:16, 20:25, 25:21, 25:22) като гост във Варна. „Сините“ допуснаха изравняване за 1:1, след като домакините взеха втория гейм, но не позволиха да се стигне до обрат.

Цецо Соколов и Матей Казийски победиха лидера в Турция

Халкбанк (Анкара) нанесе първа загуба на Зираатбанк

ЦСКА с чиста победа срещу Дунав

Мартин Божилов бе избран за MVP в срещата

ОБЗОР: Марица, Левски, Славия и ЦПВК с победи, шампионките на върха след полусезона

Вижте резултати и класиране във волейболното първенство при дамите

Силен Мони Николов за победа на Локомотив Новосибирск (ВИДЕО)

Симеон Николов и Локомотив Новосибирск отново намериха верния ритъм в руската Суперлига.

Алекс Грозданов преподписа с шампиона на Полша

“Гордея се, че оставам”, сподели българинът

Алекс Николов пропуска следващия мач на Лубе

Причината за това е наказание

Волейболистът Борис Начев е спортист №1 на ОСК Черно море за 2025 г

Световният вицешампион по волейбол Борис Начев бе избран за спортист №1 на Обединен спортен клуб „Черно море“ за 2025 г.