Юга игра за ЦАР при загуба от Коморските о-ви

Юга игра за ЦАР при загуба от Коморските о-ви

Тежко поражение за халфа на ЦСКА

Капитанът на ЦСКА Амос Юга бе титуляр в отбора на Централноафриканска република при загубата от Коморските острови с 2:4 в световна квалификация, играна в Морони.

Тимът на Юга поведе в резултата, след като Абдел Хаким Абдалах от домакините си вкара автогол. Последва пълен обрат до 4:1 с попадения на Касим М'Дахома, Беналюд Юсюф, Рафики Саид и Мизиан Маулида. В 74-ата минута Юн Захари от домакините си вкара втори автогол, с който оформи крайното 4:2.

Юга започна в халфовата линия на тима на ЦАР, редом до Марко Мажуга от Ботев (Враца) и футболиста на Олимпик Марсилия Жофри Кондогбия.

Това беше първи мач в Група "I", в която са още тимовете на Гана, Мадагаскар, Мали и Чад.

Официално: Серхио Рамос остана без отбор

Да, това беше последният ми мач, призна бранителят

Интер Маями стигна до титлата в МЛС, Меси герой

Трета купа за аржентинеца в САЩ

Меси и Интер Маями триумфира в МЛС (ВИДЕО)

Две асистенции на аржентинеца за успеха

Стоичков с важна роля преди Световното (ПЪЛНА ПРОГРАМА)

Легендата на българския и световен футбол Христо Стоичков взе участие в церемонията, на която ФИФА официално представи програмата по дни и часове на Мондиал 2026 следващото лято.

Почетино иска да се върне във Висшата лига

Селекционерът на националния отбор на САЩ Маурисио Почетино изрази увереност, че един ден ще се завърне в английската Висша лига и в Шампионската лига, предаде АП.

Анчелоти след жребия: Трудна група

Няма да имаме големи проблеми с климата, вярва селекционерът на Бразилия

Поченито: Нищо няма да е лесно

Имаме много пресни впечатления, призна треньорът на "янките"

Скалони хвали съперниците на Аржентина

Австрия в група със световния шампион

Пълната програма за Мондиал 2026 е ясна

Жребият за Мондиал 2026 година бе изтеглен, но програмата по стадиони и часове ще стане ясна до 24 часа след жребия