Гави претърпя успешна операция

Гави претърпя успешна операция

Той ще е аут до началото на следващия сезон

Халфът на Барселона Гави е претърпял успешна операция на предната кръстна връзка на дясното коляно, като освен това е бил направен шев и на менискуса, който също бе увреден след тежката травма, която талантът получи по време на евроквалификацията между Испания и Грузия.

От клуба обявиха, че хирургическата интервенция, извършена от д-р Жоан Карлес Монлау в болницата в Барселона е била успешна и играчът ще започне своето възстановяване под наблюдението на медицинските служби на клуба.

Надеждите на всички в Барселона са Гави да бъде готов за началото на следващия сезон. Той със сигурност няма да играе повече през настоящата кампания, като освен това ще пропусне и Европейското първенство в Германия през следващата година.

Спортният директор на Милан призна, че целта е Скудетото

Спортният директор на Милан Игли Таре не скри, че целта пред Милан е спечелването на Скудетото, макар това да изглежда сложна задача при силната конкуренция на Интер и Наполи

Райндерс: Гледах Мондиала в Катар от дивана, сега ще е съвсем различно

„С нетърпение очаквам да играя за първи път на световни финали“

Радост в Барселона: Рафиня отново тренира пълноценно

Добри новини за треньора на Барселона Ханзи Флик – бразилското крило Рафиня се завърна към тренировките с основната група на отбора

Ван Дайк счупи рекорд на Де Бур, той го поздрави

Защитникът вече има най-много голове с капитанската лента на Нидерландия

Манчестър Сити е готов да плати 100 милиона евро за Арда Гюлер

Манчестър Сити обмисля да привлече младия играч на Реал Мадрид Арда Гюлер, оценявайки потенциалния му трансфер на 100 милиона евро, съобщи DefensaCentral, позовавайки се на Fichajes,

Нападател на Манчестър Юн аут за месец

Нападателят на Манчестър Юнайтед - Бенямин Шешко, ще отсъства около месец поради контузията, която получи срещу Тотнъм по-рано през месеца, съобщи BBC. 

Тухел котка играчите с по-малко минути за Англия

Английският национален селекционер Томас Тухел ще проведе разговори с футболистите с по-малко игрово време за европейските вицешампиони, за да потърси евентуален път обратно за тях в състава, пише агенция Ройтерс.

Роналд Куман: Имаше много хубави моменти, но и някои лоши

Селекционерът на Нидерландия Роналд Куман бе доволен след успеха с 4:0 над Литва, който официално касира състава на Световното първенство през 2026 година.

Нагелсман: Не се огънахме под напрежението и изиграхме страхотен мач

Футболистите от националния отбор на Германия не се огънаха под натиска от напрежението и изиграха страхотен мач, заяви националният селекционер Юлиан Нагелсман след победата с 6:0 срещу Словакия в мач от световните квалификации.