Барселона ще спечели дербито с Атлетико (Мадрид)

Барселона ще спечели дербито с Атлетико (Мадрид)

Вижте подробности

Барселона ще победи като домакин Атлетико (Мадрид) в дербито на кръга в испанската Ла Лига. Така поне смята букмейкърът Palms Bet, който приема залози за "единица" при коефициент 1,92. Равенството е оценено с 3,66, а евентуална победа на гостите с 3,80.

Мачът е в неделя от 22,00 часа българско време и се очаква с огромен интерес в целия свят. Преди него Барса е на четвърто място в класирането с актив от 31 точки. Толкова има и Атлетико, който заема третата позиция.

Франция пребори жегата и агресивния Парагвай за 1/4-финал (ВИДЕО)

Килиан Мбапе отново донесе успеха за “петлите”

НА ЖИВО: Франция - Парагвай 1:0 (ВИДЕО)

Следете 1/8-финалния мач от Мондиал 2026 на живо с нас тук

Франк Кеси иска трансфер в Ювентус

Капитанът на Кот д'Ивоар Франк Кесие продължава да се самопредлага на Ювентус, надявайки се на втори етап в Серия "А" след този с фланелката на Милан, съобщава Фабрицио Романо

Защитник на Португалия с висока оценка за Испания

“Това е най-трудният съперник, когото може да срещнем в турнира”

Тотнъм продължава с амбициозните трансферни цели

Тотнъм продължава със селекцията и има още амбициозни планове, въпреки че вече дадоха над 150 милиона евро

Аке напусна Сити и подписа с Фенербахче

Защитникът Нейтън Аке се присъедини към турския футболен клуб Фенербахче след шест успешни години в Манчестър Сити, съобщават англичаните