Лудогорец загуби ключов играч

Лудогорец загуби ключов играч

Вижте кой е той

Крилото  на Лудогорец Кайо Видал няма да играе срещу Нордселанд. Мач, който се явява решаващ за класирането на отбора за елиминациите след Нова година в Лигата на конференциите. Видал получи трети жълт картон и ще бъде наказан.

Бразилецът бе предупреден официално, след като задържа противников футболист в 92-ата минута, когато домакините тръгнаха да организират бърза контраатака при 1:1 и съществуваше вероятност да отбележат гол.

Преди това Видал получи картони при домакинската победа над Фенербахче с 2:0 и при загубата от Нордселанд с 1:7.

Така Георги Дерменджиев ще трябва да вземе решение кой да замени Видал на тази позиция. Припомняме, че друг флангови играч – Рик Джонатан няма картотека в Европа и няма как да играе. Опциите остават Спас Делев, Мунир Шуиар и Доминик Янков.

Тъжна Коледа за Ман Юнайтед - Астън Вила победи с 2:1 (ВИДЕО)

"Червените дяволи" остават седми с петата си загуба за сезона

Васил Минев и Мартин Великов са двамата нови международни съдии от България

Те сменят Никола Попов и Драгомир Драганов

Бойко Величков: Новият стадион помага за трансферите

Спортният директор на ЦСКА Бойко Величков говори за реконструкцията на стадион "Българска армия", който трябва да бъде изцяло завършен през лятото

Божинов: Не се делим на червени и сини, правим всичко възможно да помогнем на Любо

„За мен трябва повече да си уважаваме футболистите, които са допринесли и направили много за българския футбол", каза той

Гаджев: Любо Пенев е един от треньорите, от които съм научил най-много

"Колоритен, строг, но справедлив", каза бившият халф за Ел Голеадор

Миланов: Любо Пенев е като мой баща, сигурен съм, че ще се справи

"Той е един от малкото, които са ми помогнали в моята футболна кариера и на които дължа всичко", каза халфът

Чочев: Всеки има респект към Любо Пенев

“Един изключителен треньор, професионалист, държи на всеки един детайл", каза халфът

Радослав Здравков: С този характер Любо ще пребори болестта

"Сега в момента всяка една дума е излишна", каза той

Трио ненужни не иска да си тръгва от Левски

Преговорите продължават