Разгромихме Сан Марино

Разгромихме Сан Марино

Юношите под 15 г. биха с 8:0

Юношеският национален отбор на България до 15 г. (родени през 2009-а година) постигна втора победа на Турнира за развитие на УЕФА в Кипър, след като днес разгроми Сан Марино с 8:0. С по 3 гола за нашия тим се отличиха Виктор Добрев и Васил Иванов. Пред 3 дни "лъвчетата" се поздравиха и с успех срещу Армения (1:0) въпреки че завършиха двубоя с трима души по-малко на терена.

Днес още в 6-тата минута България поведе в резултата, след като Виктор Добрев центрира от ъглов удар, а вратарят на съперника Фризони не успя да се намеси адекватно и топката попадна в мрежата. В 18-тата минута отново Добрев бе точен за 2:0, а в 30-тата минута Дариус Дуролари отбеляза трето попадение за „лъвчетата“. Само в рамките на 15 минути до края на полувремето централният нападател Васил Иванов успя да оформи хеттрик, с който направи резултата разгромен и България се оттегли на почивката с цели 6 гола преднина.

През втората част българският тим продължи да доминира тотално и в 60-тата минута и Виктор Добрев записа трето попадение на сметката си, с което резултатът набъбна на 7:0. Влезлият като резерва талант на Лудогорец (Разград) Николай Попов пък оформи крайния резултат с осмото попадение в мрежата на Сан Марино в 83-тата минута.

В последния си двубой от надпреварата тимът на селекционера Владислав Вутов ще се изправи срещу домакина Кипър. Мачът е на 4 декември от 14:30 ч. По-късно днес от 14:30 часа на стадиона в Пафос домакините от Кипър ще играят с отбора на Армения, където в последната среща ще играят българите и домакините.

Съставът на България: 1. Александър Панайотов, 2. Кристиан Маринов (46 – 15. Димитър Кънев), 3. Виктор Иванов (46 – 19. Стоил Йорданов), 5. Ангел Тодоров (73 – 18. Петър Байраков), 8. Дариус Дуролари (73 – 16. Ястиян Георгиев), 17. Йоан Андреев, 20. Деан Несторов, 11. Денис Милетиев (46 – 10. Николай Попов), 13. Виктор Добрев, 14. Георги Марков, 9. Васил Иванов (68 – 7. Димитър Маринов).

Селекционер: Владислав Вутов.

Левски ще скаутва нови попълнения на три дестинации

Сериозна работа ще имат скаутите на Левски до края на есента. Но пък целта е доста сериозна – да се намерят качествени нови попълнения за зимната селекция, които наистина ще помогнат на Хулио Веласкес да постигне целите, които си е поставил

Обявиха състава на България U15 за приятелския турнир на УЕФА

Турнирът ще се проведе на efbet Национална футболна база

Марин Петков на пейката и срещу Черно море

Хулио Веласкес планира да използва национала като жокер

Ботев Враца си постави високи цели

На стадион „Христо Ботев“ пристигнаха 19 нови футболисти, като от тях привлечените български играчи преобладаваха

Христо Янев с дилема: национал или Илиан Илиев?

"Червените" гостуват на Добруджа

Панайотов ще играе срещу Левски, Дробаров е под въпрос

Черно море приема "сините" в неделя

България приема ФИФА Серии

Турнирът може да се проведе през март

Левски следи под лупа двама от Втора лига

Бразилец и Салах в полезрението на "сините"

Украински гранд цака Левски за нападател

Динамо Киев иска да привлече Робин ван Дувен