Засякоха изтичане на газ в Париж при проверка на Томас Бах

Засякоха изтичане на газ в Париж при проверка на Томас Бах

Вижте подробности

Изтичане на газ е било засечено на строителна площадка на Олимпийското село за Игрите в Париж през 2024 година, докато президентът на Международния олимпийски комитет (МОК) Томах Бах бе на посещение в района, обявиха от полицията във френската столица.

"Има изтичане на газ. Казах им да не идват тук", заяви полицейски служител пред агенция "Ройтерс" докато Бах минаваше наблизо с група репортери и президента на местния организационен комитет Тони Естанге.

На мястото беше забелязана и пожарна кола.

"Всъщност имахме зелена светлина от пожарната за посещението", коментира Марион Ле Пол, заместник директор на компанията SOLIDEO, която отговаря за инфраструктурата за Олимпиадата.

"Неща неща се случват на строителни площадки и има стриктен протокол, който ние следваме", добави Ле Пол.

Тадей Погачар спечели 19-ия етап на Тур дьо Франс

Словенецът вече докосва петата си титла от Обиколката на Франция

Сабльорите ни се спънаха в предварителната фаза на световното първенство

Българските национални на сабя Тодор Стойчев и Калоян Пешев не успяха да преодолеят предварителната фаза на световното първенство по фехтовка в Хонконг.

Еквадорец триумфира в 18-ия етап на Тур дьо Франс (ВИДЕО)

Остават три етапа до края на Обиколката на Франция

Световният рекордьор Арманд Дуплантис ще участва на Европейското

Той е възстановен от контузия

Шахът иска да върне руснаците

Президентът на ФИДЕ Аркадий Дворкович заяви пред ТАСС, че Международната шахматна федерация ще обсъди с Международния олимпийски комитет въпроса с връщането на руските шахматисти.

Осем българи на световно първенство по фехтовка

Състезанието ще се проведе в Хонконг