Банато: Вия няма да подписва в Колумбия

Банато: Вия няма да подписва в Колумбия

Собственикът на Берое успокои феновете

Собственикът на Берое - Ернан Банато, е на мнение, че трансферът на Себастиан Вия е добра възможност за клуба. Той отрече възможността 27-годишният футболист да се завърне в Колумбия. Той подчерта, че документите на играча се обработват, за да може да играе през 2024 година. 

"Себастиан работи усилено с отбора според инструкциите на треньорския щаб. Той тренира с нас и е много добре", заяви Банато пред Infobae Colombia. 

„Документите му се обработват. Сега имаме още два мача от първенството и един мач за Купата до края на 2023 година, а след това излизаме в пауза. Първенството се подновява на 17 февруари", каза той. 

„Очакваме той да се възползва от цялото това време, за да се подготви по възможно най-добрия начин. Очевидно е, че той ще се прибере в Колумбия, в своя дом по време на празниците, защото всички ще пътуват, но това не означава, че ще отиде в Колумбия, за да подпише с друг отбор“

„Вия има договор с нас за две години и половина, така че бъдете сигурни, че той няма да се върне в Колумбия, мога да гарантирам това“, добави собственикът на Берое. 

Банато увери, че Вия е подписал с Берое като свободен агент. 

Ангел Червенков: Миньор бе доста ощетяван в последните мачове

Пернишкият тим има тежко гостуване в Горна Оряховица

Петър Александров: Заради Лудогорец хората в Европа знаят, че в България се играе футбол

Бронзовият медалист от САЩ’94 Петър Александров даде интервю преди мача с Лудогорец, специално за сайта на Йънг Бойс

Гьоко пред NOVSPORT: БФС показва искрено отношение към Спартак

Спартак Варна изигра най-силния си мач като гост и спечели заслужена точка на негостоприемния стадион в Разград

Вратарят на Лудогорец: Левски ни притиска да не правим грешки

Вижте интервю със Серджио Падт

Майкон: Ние сме отборът с най-много фенове в България, трябва да ги зарадваме с трофеи

"Имах проблем с адаптацията към храната в България", призна бразилецът

Помощникът на Бленджини: Посрещането в София беше разтърсващо

Волейболният треньор Франческо Кадеду: "Ще се опитам да внеса някои от идеите от националния отбор в Нефтохимик 2010, за да ни помогнат да се усъвършенстваме"

Треньор на Насар: Карлос имаше нужда от почивка

Милко Георгиев с любопитно интервю преди Световното първенство

Георги Иванов: Трябва да се развиват младите ни футболисти

„Най-големият проблем за българския футбол са лошите материални бази“, смята шефът на БФС

Тодор Янчев: Искам и футболистите да са максималисти (ВИДЕО)

Специалистът дебютира начело на младежите на 10 октомври срещу Португалия