Интер ще удари Наполи в дербито на Серия А

Интер ще удари Наполи в дербито на Серия А

Вижте подробности

Интер ще победи Наполи като гост в дербито на кръга в Серия А. Така поне смята букмейкърът Winbet, който приема залози за "двойка" при коефициент 2,65. Равенството е оценено с 3,65, а евентуална победа на домакините с 2,95.

Мачът на стадион "Диего Марадона" в Неапол е утре от 21,45 часа българско време. Преди кръга в Серия А Интер бе лидер в класирането с актив от 32 точки, но снощи беше изпреварен от Ювентус. Наполи заема трета позиция с 24 точки.

Реал (Мадрид) взе решение за халф

Нико Пас остава в Комо

Карвахал е готов да се завърне в игра

Защитникът на Реал Мадрид Дани Карвахал заяви, че е готов за игра след повече от осем месеца отсъствие

Винченцо Монтела остава селекционер на Турция

Селекционерът на турския национален отбор Винченцо Монтела удължи договора си до края на 2028-а година

Милан обяви още един напускащ, двама халфа се връщат

От Милан обявиха раздялата с десния бек Алесандро Флоренци, който си тръгва като свободен агент след изтичането на своя договор

Двама контузени в лагера на Апоел БШ преди мачовете с Левски

Основен защитник продължи договора си със съперника на „сините“

ОБРАТ: Трансферът на Нико Уилямс в Барселона е блокиран

Преговорите между Барселона и звездата на Атлетик Билбао Нико Уилямс са в застой заради продължаващите финансови проблеми на каталунците, съобщиха редица испански издания

УЕФА изхвърли трети отбор от евротурнирите

Словашкият Дунайска стреда няма да играе в Лигата на конференциите

Пол Погба: Най-големите таланти в света са от Франция

Новият играч на Монако с любопитен коментар

Джони Еванс прекрати кариерата си, получи нова роля в Манчестър Юнайтед

„Искам официално да обявя оттеглянето си като футболист, не с тъга, а с гордост“, заяви защитникът