Левски вдига Кордоба за Пазарджик

Левски вдига Кордоба за Пазарджик

Вижте подробности

Левски започва днес подготовка за 1/8-финалите за Купата на България срещу Хебър. Двубоят на стадион „Георги Бенковски“ в Пазарджик е в сряда, 6 декември, от 14:30 часа.

Очаква се за сблъсъка да бъдат готови двама от основните играчи в състава на Николай Костов, пише "Тема спорт". Това са централният защитник Хосе Кордоба и фланговият нападател Роналдо. Двамата пропуснаха домакинството на Локо Пд (3:0) заради травми. Те преминаха фитнес тест в деня на срещата, който обаче показа, че не са готови за този двубой. Двамата обаче ще бъдат на линия за следващия, който е изключително важен. Сините изостават сериозно от върха в класирането в Първа лига, затова и основен приоритет ще им бъде спечелването на купата.

Аут за сблъсъка в Пазарджик обаче е Джавад ел Джемили. Той е и водещият реализатор на сините в първенството с 5 гола. Толкова събра и централният нападател Рикардиньо, който се разписа от дузпа в събота срещу Локо Пд.

Легенда на Левски разкри сериозен проблем във футбола ни

. Едно време непрекъснато се играеше на улицата, призна Войнов

Навръх Боксинг Дей - кой е фаворитът за титлата в Англия?

Арсенал отново е лидер по Коледа, но това нищо не означава

Алекс Николов избухна с 21 точи за Лубе при успеха над Газ Сейлс Блуенерджи

Националът Александър Николов и неговият Кучине Лубе (Чивитанова) записаха 3-а поредна и общо 8-а победа за сезона в италианската Суперлига

Локо Пловдив продава трима от водещите си играчи

Локомотив Пловдив може да продаде трима от най-конвертируемите си футболисти по време на зимния трансферен прозорец, твърди TribunaPlovdiv.bg

Френският футбол потъна в скръб навръх Коледа

Тъжна новина разтърси френския футбол във втория ден на Коледа

Звездата на Спартак Варна отказа по-дълга почивка

Звездата в атаката на Спартак Варна отказа да почива няколко дни повече и ще започне зимна подготовка наравно с останалите на 7 януари